0

Klauskite daktaro: ką turi žinoti kiekvienas žmogus, kad kuo ilgiau išliktų sveikas

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina Internetu: 15,99 €
Kaina Knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (6%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Klauskite daktaro: ką turi žinoti kiekvienas žmogus, kad kuo ilgiau išliktų sveikas

  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9786098233162

2020-08-31 15.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Klauskite daktaro: ką turi žinoti kiekvienas žmogus, kad kuo ilgiau išliktų sveikas" aprašymas

Vienas populiariausių gydytojų Lietuvoje Alvydas Unikauskas savo žiniomis dalijasi jau ne tik TV laidose. Knygoje „Klauskite daktaro: ką turi žinoti kiekvienas žmogus, kad kuo ilgiau išliktų sveikas“ gydytojas dalina patarimus mūsų sveikatą ir kasdienę savijautą.


Gydytojas Alvydas Unikauskas juokauja, kad jį vis dar dažnai laiko aktoriumi, kuris televizijos laidoje tik vaidina mediką. Tačiau gydyti žmones ir dėstyti studentams yra pagrindinė jo veikla.  Papildoma veikla atsirado prieš šešerius metus, prasidėjus TV laidai „Klauskite daktaro“. Tačiau to gydytojui neužteko, jis nusprendė pagrindines sveiko ir ilgo gyvenimo taisykles sudėti į knygą, kurią kiekvienas, norintis gyventi kokybiškai, galės nuolat turėti po ranka.


Knygoje „Klauskite daktaro“ A. Unikauskas nedaug kalba apie mediciną formaliąja prasme. Jis nesiekia supažindinti su ligomis, jų gydymu ar vaistais. Pagrindinis gydytojo tikslas – atskleisti esmines taisykles apie sveiką mitybą, judėjimą ir gyvenimo būdą, kuris padeda ilgai gyventi ir išvengti sveikatos problemų. Knygoje autorius pasakoja, ką daryti, kad ligos nepultų, o vaistų nereikėtų.


Knyga „Klauskite daktaro: ką turi žinoti kiekvienas žmogus, kad kuo ilgiau išliktų sveikas“ – tikra sveikatos lobių skrynia. Čia rasite informacijos apie tai, kaip jūsų organizmą veikia maistas, judėjimas, miegas, jo kokybė ir kasdieniai įpročiai. Kaip juos pakeisti be milžiniškų pastangų, bet su stulbinančiais rezultatais? Atsakymus gydytojas A. Unikauskas pateikia ir daro tai jam įprastu stiliumi – apie sudėtingus dalykus pasakoja lengvai ir paprastai, dažnai su sveiku ir smagiu humoru.


Autorius paaiškina, kas yra lėtinės ligos ir kaip jos atsiranda, kokią įtaką mums daro stresas ir kuo svarbus sutuoktinio palaikymas. Gydytojas tiek laidose, tiek knygoje „Klauskite daktaro“ pabrėžia, kad pirmiausia sveikata priklauso nuo mūsų, nes ligos, kurias sukelia ne mūsų gyvenimo būdas, yra labai retos.


Alvydas Unikauskas ( g.1956 m.) – medicinos mokslų daktaras, Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto profesorius. 1995 m. Kauno medicinos akademijoje apgynė medicinos mokslų daktaro disertaciją „Lėtiniu bronchitu sergančiųjų pirminis invalidumas: dabartis ir perspektyvos“. Šešerius metus veda TV laidą „Klauskite daktaro“, jo patarimų laukia ir juo pasitiki daugybė žmonių visoje Lietuvoje.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveika gyvensena


Dažniausiai perkama kartu