Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

KNYGŲ RINKINYS. Romanai PAAUGLIAMS. Viešbutis „Didžioji M“ + Dovis prieš Dovį

Kaina: 21,83 €
Kaina su kodu: 19,65 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 21.83 InStock
Į krepšelį 19,65 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „KNYGŲ RINKINYS. Romanai PAAUGLIAMS. Viešbutis „Didžioji M“ + Dovis prieš Dovį“ aprašymas

Šiame knygų rinkinyje du romanai paaugliams (13-18 metų).

„Viešbutis „Didžioji M“ - olandų rašytojo Sjoerdo Kuyperio romanas apie trylikametį Kosą ir jam tekusius nemenkus išbandymus.

„Dovis prieš Dovį“ - lietuvių keliautojo, fotografo ir rašytojo Vytauto Key (tikroji pavardė Vytautas Kandrotas) netikėtas ir įtraukiantis pasakojimas apie aštuoniolikmečio Dovio gyvenimą, ir išgyvenimą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „KNYGŲ RINKINYS. Romanai PAAUGLIAMS. Viešbutis „Didžioji M“ + Dovis prieš Dovį“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „KNYGŲ RINKINYS. Romanai PAAUGLIAMS. Viešbutis „Didžioji M“ + Dovis prieš Dovį“, kurį pristato Sjoerd Kuyper, Vytautas Key. Siūlome ne tik išsamų „KNYGŲ RINKINYS. Romanai PAAUGLIAMS. Viešbutis „Didžioji M“ + Dovis prieš Dovį“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sjoerd Kuyper, Vytautas Key. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „KNYGŲ RINKINYS. Romanai PAAUGLIAMS. Viešbutis „Didžioji M“ + Dovis prieš Dovį“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „KNYGŲ RINKINYS. Romanai PAAUGLIAMS. Viešbutis „Didžioji M“ + Dovis prieš Dovį“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „KNYGŲ RINKINYS. Romanai PAAUGLIAMS. Viešbutis „Didžioji M“ + Dovis prieš Dovį“ perkama kartu