NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

KNYGŲ RINKINYS. RAGANOS. Žalioji ragana + Namų ragana

Kaina: 15,57 €
Kaina su kodu: 8,56 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 15.571 InStock
Į krepšelį 8,56 € -45% su kodu
PATOGU

Knygos „KNYGŲ RINKINYS. RAGANOS. Žalioji ragana + Namų ragana“ aprašymas

Knygų rinkinyje dvi knygos.

"Žalioji ragana. Vaistažolių, žolelių, augalų, eterinių aliejų ir kitų gamtos turtų magijos paslaptys"

Šiame žaliojo raganavimo vadove „Žalioji ragana. Vaistažolių, žolelių, augalų, eterinių aliejų ir kitų gamtos turtų magijos paslaptys“ atraskite gamtos magijos ir gydymo naudojant žoleles, gėles ir eterinius aliejus galią.

Širdyje žalioji ragana yra gamtininkė, žolininkė, išmintinga moteris ir gyduolė. Ji panaudoja gamtos galią; ji semiasi energijos iš žemės ir visatos; ji pasitelkia gamtos objektus, tokius kaip akmenys ir kristalai, norėdama bendrauti su žeme, kurioje gyvena; gydydama ji naudoja augalus, gėles, aliejus ir žoleles; ji kreipiasi į gamtą patarimo; ir ji gerbia kiekvieną gyvybę, kad ir kokia mažytė ji būtų.

Šioje Arin Murphy- Hiscock knygoje „Žalioji ragana. Vaistažolių, žolelių, augalų, eterinių aliejų ir kitų gamtos turtų magijos paslaptys“ sužinosite, kaip žalioji ragana panaudoja žoleles, prieskonius, augalus ir gėles, norėdama paruošti vaistų ir aliejų kasdieniam gydymui, taip pat kaip kristalai, įvairūs akmenys ir net vytelės gali padėti atrasti pusiausvyrą visame kame. Sužinosite, kaip atrasti darną tarp pagrindinių žemės elementų ir leisti savo sielai užmegzti ryšį su kiekviena gyva būtybe. Žalioji ragana susitelkia į harmoniją, gydymą ir darnų santykį su žeme, tačiau tuo pačiu metu ir su žmonėmis bei savimi. Šiame vadove taip pat pristatyti lengvai suprantami nurodymai, kaip paruošti žolelių ir prieskonių mišinius, vaistus, supažindinama su ritualais, yra švento maisto receptų ir informacijos, kaip klausytis gamtos ir su ja bendrauti. Jūs ne tik atrasite darnų ryšį su gamta, bet ir panaudosite savo pačios galią. Sužinosite apie žaliosios raganos pasaulį ir atrasite gamtos galias, glūdinčias jumyse.

„Namų ragana. Išsamus vadovas, kaip pasitelkus burtus ir ritualus sukurti magišką namų židinį“

Viskas, ką reikia žinoti, norint susikurti savą šventą erdvę – tobula praktika pasitelkus namų magiją, įskaitant kerus, ritualus, gydymą žolelėmis ir daug kitų dalykų, su kuriais supažindina bestselerio „Žalioji ragana“ autorė Arin Murphy-Hiscock.

Namai yra svarbi jūsų esaties dalis, todėl savo raganavimo praktiką prasminga glaudžiau susieti su vieta, kur kuriate savo gyvenimą. „Namų raganoje“ rasite viską, ko reikia, norint gyventi, dirbti ir užsiimti židinio raganos praktika savoje magiškoje erdvėje. Kurkite ir tobulinkite šventą erdvę savo namuose, keliaudama kartu su žinove Arin Murphy-Hiscock ir pasitelkdama svarbią informaciją, kaip:

kurti magiškus receptų užrašus, burtus ir talismanus;

ruošti maistą, pamaitinantį kūną ir sielą;

atlikti ritualus, kurie apsaugos ir apvalys židinį bei namus;

atskleisti katilo ir šventosios ugnies paslaptis;

iškviesti virtuvės dievus ir deives;

praktikuoti židinio magija grįstus menus bei amatus...

...ir daug kitų dalykų!

Sužinokite, kaip lengva savo namus paversti magiška vieta, kuri leis tobulinti savo praktiką ir puoselėti sielą!Parašykite atsiliepimą apie „KNYGŲ RINKINYS. RAGANOS. Žalioji ragana + Namų ragana“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Būrimo kortos ir burtų, magijos knygos

Arin Murphy-Hiscock pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „KNYGŲ RINKINYS. RAGANOS. Žalioji ragana + Namų ragana“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „KNYGŲ RINKINYS. RAGANOS. Žalioji ragana + Namų ragana“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „KNYGŲ RINKINYS. RAGANOS. Žalioji ragana + Namų ragana“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „KNYGŲ RINKINYS. RAGANOS. Žalioji ragana + Namų ragana“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arin Murphy-Hiscock tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „KNYGŲ RINKINYS. RAGANOS. Žalioji ragana + Namų ragana“ perkama kartu