0

Kodėl nepaprašė Evans?

4.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2010-07-01 edita

kaip ir visos Christie knygos labai geras detektyvas.

Informacija

Kodėl nepaprašė Evans?

  • Leidėjas: Sirokas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9789955740070

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kodėl nepaprašė Evans?" aprašymas
Bobis Džounsas, ne itin sėkmingai bežaisdamas golfą, numuša kamuoliuką nuo skardžio. Pražuvėlio kamuoliuko nesimato, bet žemėliau ant uolų jis aptinka susmukusį mirštantįjį. Paskutinį kartą įkvėpęs, vyriškis atsimerkia ir prataria: ,,Kodėl nepaprašė Evans?.."
Šiems žodžiams niekaip neišeinant iš galvos, Bobis su savo linksmuole drauge Frenke Dervent pasiryžta išsiaiškinti paslaptingąjį įvykį ir dėl to papuola į mirtiną pavojų...
2010-07-01

kaip ir visos Christie knygos labai geras detektyvas.

Parašykite atsiliepimą apie "Kodėl nepaprašė Evans?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kodėl nepaprašė Evans?, kurią skaitytojams dovanoja Agatha Christie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Agatha Christie su knyga Kodėl nepaprašė Evans? jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kodėl nepaprašė Evans? patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agatha Christie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kodėl nepaprašė Evans? palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kodėl nepaprašė Evans?" perkama kartu