Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žmogžudystė Rytų eksprese

Kaina: 19,54 €
Kaina su kodu: 17,59 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2024-06-13 Norvaidė

Agata Kristi talentinga, puiki, neįtikėtina, nuostabi, įspūdinga, niekada nesikartojanti, visiškai unikali.


2024-06-30 19.539 InStock
Į krepšelį 17,59 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Žmogžudystė Rytų eksprese“ aprašymas

Žudikas yra čia, prabangiame traukinyje, atskirtame nuo pasaulio sniegynais… Laimei, čia yra ir geriausias pasaulyje detektyvas – Erkiulis Puaro!

Vos po vidurnakčio garsusis Rytų ekspresas priverstas sustoti kalnuose dėl sniego pūgos. Kiek neįprasta, kad šiuo metų laiku prabangiame vagone nėra nei vienos laisvos vietos – traukinys stebėtinai pilnas. Tačiau ryte paaiškėja, kad jame liko vienu keleiviu mažiau – savo kupė randamas negyvas milijonierius amerikietis Retčetas. Jo kūne – dvylika durtinių žaizdų, o kupė durys užrakintos iš vidaus. Be jokios abejonės, vienas iš traukinio keleivių yra žudikas.

Užpustytuose Balkanuose kartu su traukinio keleiviais atskirtas nuo pasaulio detektyvas Erkiulis Puaro turi išsiaiškinti, kuris iš daugybės mirusiojo priešų jį nudūrė, kol žudikas nenusprendė smogti vėl…

„Neįmanomi dalykai nutikti negali. Vadinasi, egzistuoja aplinkybės, kuriomis neįmanoma tampa įmanoma.“
Erkiulis Puaro

„Žmogžudystė Rytų eksprese“ - vienas garsiausių Agathos Christie romanų, kuriame savo talentą atskleidžia geriausias pasaulyje detektyvas – Erkiulis Puaro.

Agatha Christie (1890 m. rugsėjo 15 d. – 1976 m. sausio 12 d.) – visų laikų daugiausia publikuojama autorė, kurios knygų tiražus pralenkė tik Biblija ir Šekspyro leidimai. Jos knygų parduota daugiau nei milijardas egzempliorių anglų kalba ir daugiau nei milijardas užsienio kalbomis. Detektyvo karalienė mirė 1976 m., po šešis dešimtmečius trukusios vaisingo kūrybinio darbo.

1970 m. UNESCO paskelbė A. Christie leidžiamiausia autore pasaulyje. UNESCO sprendimu 1991 m. buvo paskelbti Agathos Christie metais. 1971 m. Agatha Christie apdovanota Britų imperijos ordinu.

Agatha Christie puikiai išmanė skaitytojų intrigavimo ir klaidinimo meną, sumaniai sugriaudavo savo pačios skaitytojui įteigtą nuomonę apie nusikaltėlio asmenybę, nusikaltimo motyvą, vietą, laiką ir netgi priversdavo suabejoti – tai nusikaltimas ar visgi ne. Visi jos personažai yra galimi įtariamieji.

Iš viso Agatha Christie parašė 66 romanus ir 14 trumpų apsakymų, daugiau nei tuziną pjesių. Garsiausia jos sukurta pjesė „Pelėkautai“ pirmą kartą buvo suvaidinta 1952 m. ir yra ilgiausiai statomas vaidinimas teatro istorijoje.


  • Autorius: Agata Kristi (Agatha Christie)
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094845840
  • Vertėjas: Lina Bucevičienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2024-06-13

Agata Kristi talentinga, puiki, neįtikėtina, nuostabi, įspūdinga, niekada nesikartojanti, visiškai unikali.

2024-06-05

Iš pradžių šis romanas man nepatiko dėl daugybės painių personažų, bet įsivažiavus negalėėjau paleisti knygos. O, pabaiga. WOW!

2024-06-04

tiesiog klasika

Parašykite atsiliepimą apie „Žmogžudystė Rytų eksprese“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Žmogžudystė Rytų eksprese“, Agata Kristi (Agatha Christie). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Agata Kristi (Agatha Christie) su knyga „Žmogžudystė Rytų eksprese“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Žmogžudystė Rytų eksprese“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agata Kristi (Agatha Christie). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Žmogžudystė Rytų eksprese“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Žmogžudystė Rytų eksprese“ perkama kartu