0

Žmogžudystė Rytų eksprese

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Žmogžudystė Rytų eksprese

  • Leidėjas: FNS Group
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786098057133

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žmogžudystė Rytų eksprese" aprašymas
"Žudikas turi būti tarp mūsų – traukinyje...“

Iškart po vidurnakčio garsusis Rytų ekspresas priverstas sustoti kelyje dėl sniego pūgos. Ryte savo kupė, kurios durys buvo užrakintos iš vidaus, aptinkamas milijonieriaus Samuelio Edvardo Retčeto lavonas su tuzinu durtinių žaizdų. Vienas iš jo bendrakeleivių yra žudikas. Izoliuotas nuo pasaulio dėl sniego pūgos, detektyvas Erkiulis Puaro turi išaiškinti žudiką tarp tuzino mirusiojo priešų, kol žudikas nenusprendė smogti vėl...

Iš anglų k. vertė Lina Bucevičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogžudystė Rytų eksprese"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žmogžudystė Rytų eksprese, kurią skaitytojams dovanoja Agatha Christie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Agatha Christie su knyga Žmogžudystė Rytų eksprese jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žmogžudystė Rytų eksprese patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agatha Christie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žmogžudystė Rytų eksprese palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žmogžudystė Rytų eksprese" perkama kartu