Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

KNYGŲ RINKINYS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?

Kaina: 12,98 €
Kaina su kodu: 6,49 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 12.976 InStock
Į krepšelį 6,49 € -50% su kodu
PATOGU

Knygos „KNYGŲ RINKINYS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?“ aprašymas

Nika Nabokova yra garsi Rusijos tinklaraštininkė. Jos provokuojantį ir šmaikštų blogą skaito daugiau nei trys šimtai tūkstančių žmonių. Komplekte dvi knygos apie apie netikusius santykius, savigarbos trūkumą, nepasitenkinimą bei pažadus daugiau niekada neužlipti ant to paties grėblio.

"#Lovoje su tavo vyru: meilužės užrašai. Žmonoms skaityti būtina!"

"#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada"Parašykite atsiliepimą apie „KNYGŲ RINKINYS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Nika Nabokova pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „KNYGŲ RINKINYS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „KNYGŲ RINKINYS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „KNYGŲ RINKINYS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „KNYGŲ RINKINYS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nika Nabokova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „KNYGŲ RINKINYS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?“ perkama kartu