0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

KOMPLEKTAS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?

  • Nuolaida knygai -61%
Kaina internetu: 11,69 €
Kaina knygyne: 29,58 €*
Sutaupote: 17.89 € (61%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?


2021-04-30 11.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?" aprašymas

Nika Nabokova yra garsi Rusijos tinklaraštininkė. Jos provokuojantį ir šmaikštų blogą skaito daugiau nei trys šimtai tūkstančių žmonių. Komplekte dvi knygos apie apie netikusius santykius, savigarbos trūkumą, nepasitenkinimą bei pažadus daugiau niekada neužlipti ant to paties grėblio.

"#Lovoje su tavo vyru: meilužės užrašai. Žmonoms skaityti būtina!"

"#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada"Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Nika Nabokova parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nika Nabokova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?" perkama kartu