⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?

Kaina: 4,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 4.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?" aprašymas

Nika Nabokova yra garsi Rusijos tinklaraštininkė. Jos provokuojantį ir šmaikštų blogą skaito daugiau nei trys šimtai tūkstančių žmonių. Komplekte dvi knygos apie apie netikusius santykius, savigarbos trūkumą, nepasitenkinimą bei pažadus daugiau niekada neužlipti ant to paties grėblio.

"#Lovoje su tavo vyru: meilužės užrašai. Žmonoms skaityti būtina!"

"#Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada"Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Nika Nabokova pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "KNYGŲ RINKINYS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "KNYGŲ RINKINYS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "KNYGŲ RINKINYS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "KNYGŲ RINKINYS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nika Nabokova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. N-18. LIŪTĖMS. #Lovoje su tavo vyru + #Mieloji, ar su tuo esi?" perkama kartu