Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kultūros kodas. Geriausių komandų sėkmės paslaptys

3.3
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-04-22 Marius

Knyga įdomi, lengvai skaitosi, jokių trukdžių.


Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 14.03 SoldOut

Knygos "Kultūros kodas. Geriausių komandų sėkmės paslaptys" aprašymas

Kiekvienas žmogus priverstas bendradarbiauti – net didžiausiems individualistams tenka vienaip ar kitaip dalyvauti komandiniame „žaidime“ siekiant bendrų tikslų. Daniel Coyle teigimu, sėkmingo komandos darbo pagrindą sudaro darbo ir bendradarbiavimo kultūra. Ją autorius aptaria knygoje „Kultūros kodas. Geriausių komandų sėkmės paslaptys“. Daniel Coyle ieško atsakymo į klausimus, kas lemia kolektyvo darbo sėkmę, kaip sukurti, palaikyti ir stiprinti komandinio darbo kultūrą.

Kodėl kino studijos „Pixar“ filmai žavi milijonus žiūrovų visame pasaulyje? Kodėl amerikiečiai pasitiki savo jūrų pėstininkais? Kodėl „San Antonio Spurs“ krepšininkai skina laurus ir laimi varžybas viena po kitų? Daniel Coyle teigia, kad viską lemia sklandus ir sėkmingas komandinis darbas. Knygos „Kultūros kodas. Geriausių komandų sėkmės paslaptys“ autorius iškelia tris esminius įgūdžius, būtinus, kad žmonių grupė jaustųsi dirbanti dėl bendro tikslo – tai saugios aplinkos kūrimas, bendro pažeidžiamumo suvokimas ir tikslingos veiklos pojūtis.

Kultūra nėra tai, kas tu esi. Kultūra – tai, ką tu darai. Nagrinėdamas tikras istorijas, pateikdamas įvairių kompanijų, sporto komandų ir kitų grupių pavyzdžius, Danie Coyle įtikinamai pristato strategiją, kuri padės efektyviai dirbti komandoje. Ne mažiau svarbūs ir patarimai, ko reikėtų saugotis, siekiant išvengti toksiškų komandos santykių.

Daniel Coyle savo patarimus iliustruoja įtraukiančiais pavyzdžiais. Jis pristato psichologinį eksperimentą, kurio dalyvių grupės turėjo pastatyti kuo aukštesnį statinį iš 20 pakuočių spagečių, 0,91 metro virvės, 0,91 metro lipnios juostos ir vieno zefyro. Buvo tik viena sąlyga - zefytas turėjo atsidurti statinio viršuje. Eksperimente dalyvavo įmonių vadovai, teisininkai, verslo mokyklų studentai, tačiau laurus pelnė… darželio auklėtinių komanda. Jie laimėjo ne todėl, kad buvo protingesni. Jie laimėjo, nes dirbo kartu. Eksperimentas įrodė, kad mažieji kūrėjai nebuvo savanaudžiai ir statė siekdami bendro tikslo, o kitose komandose kiekvienas siekė pirmiausia įtvirtinti savo dominavimą prieš kitus grupės narius.

„Kultūros kodas. Geriausių komandų sėkmės paslaptys“ – New York Times besteseleris, kurį galima laikyti bet kokio šiandienos lyderio Biblija. Jos autorius Daniel Coyle teigia, kad kultūra, kaip komandą vienijantis veiksnys, yra susijęs su žmogaus psichologija, todėl ne stalo tenisas ar futbolas, ne bendri kompiuteriniai žaidimai suvienija komandą. Svarbiausias ingredientas – pasitikėjimas vienų kitais, teigia jis.

„Kultūros kodas. Geriausių komandų sėkmės paslaptys“ nenuvilia, nes Daniel Coyle sklandžiai, efektyviai ir žadindamas smalsumą nušviečia tikrąją termino „kultūra“ reikšmę – iš lotynų kalbos žodžio „cultus“ kilusi sąvoka pirmiausia reiškia „rūpestį“.“
New York Journal of Books

„Metų metus laukiau, kol kas nors parašys šią knygą. Savo mintyse įsivaizdavau ją kaip išskirtinę, tačiau ji gavosi dar geresnė, nei galėjau pagalvoti. Daniel Coyle sukūrė nuostabų ir žavingą skaitinį, atskleidžiantį paslaptingą sėkmingų grupių veikimo mechanizmą. Ji visa galva pranoksta visas ankstesnes knygas apie bendradarbiavimo kultūrą.“
Adam Grant


  • Autorius: Daniel Coyle
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025282

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-22

Knyga įdomi, lengvai skaitosi, jokių trukdžių.

2020-12-06

Apgailėtinas vertimas. Tiesa pasakius nesitikėjau, kad "Vaga" gali leisti sau tokį neprofesionalų vertiną. Gėda ne vertusiam žmogui, bet tiems, kas leido spausdinti tokį vertimo "šedevrą". Baisu kaip galima sugadinti tikrai gerą knygą.

2020-11-17

Knyga labai patiko.
Bet vertimas l. prastas, vietomis pažodinis.

Parašykite atsiliepimą apie "Kultūros kodas. Geriausių komandų sėkmės paslaptys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lyderystės knygos

Daniel Coyle pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kultūros kodas. Geriausių komandų sėkmės paslaptys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kultūros kodas. Geriausių komandų sėkmės paslaptys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kultūros kodas. Geriausių komandų sėkmės paslaptys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kultūros kodas. Geriausių komandų sėkmės paslaptys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daniel Coyle tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kultūros kodas. Geriausių komandų sėkmės paslaptys" perkama kartu