0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laiko mašina. Daktaro Moro sala

3.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-03-28 Mokslinės fantastikos mėgėja

Labai nuostabi knyga. Perskaičiau jau 2 kartus.


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 7.99 SoldOut

Knygos "Laiko mašina. Daktaro Moro sala" aprašymas

Herbert George Wells (1866–1946) išgarsėjo mokslinės fantastikos romanais „Laiko mašina“ ir „Daktaro Moro sala“, dabar vadinamais fantastikos klasika. Kai kas juos gali laikyti nūnai labai populiariomis siaubo istorijomis, tačiau įžvalgesnis skaitytojas jose ras ir neraminančių žmonių visuomenės vystymosi prognozių ir būgštavimų dėl gyvuliškų instinktų prasiveržimų, dažnai pergalinčių pačių žmonių nusistatytas teisės ir moralės normas.

Britų rašytojas H. G.Wellsas (1866-1946) pagrįstai laikomas mokslinės fantastikos tėvu, nes jo knygos pravėrė duris naujiems žanrams, kuriuos vėliau išplėtojo kiti autoriai. Jo temos - kelionės laiku („Laiko mašina", 1895), moksliniai eksperimentai su žmonėmis („Daktaro Moro sala", 1896), žmonių antgamtinės galios („Nematomas žmogus", 1897), ateivių invazijos („Pasaulių karas", 1898). Šiame rinkinyje publikuojamos dvi pirmosios H. G. Wellso knygos.

„Laiko mašinoje" iš Viktorijos laikų persikeliama į 802701-uosius, kai mokslo progresas, rodos, turėtų būti išsprendęs socialines žmonijos problemas. Savotiškame rojuje gyvenantys „gėlių vaikai" ilojai dykinėja arba ieško vis naujų malonumų. Bet netrukus paaiškėja: gerą gyvenimą jiems užtikrina baisieji požemių gyventojai morlokai...


Romane „Daktaro Moro sala“ herojus skausmingomis operacijomis bando sužmoginti gyvulius ir laukinius žvėris, tačiau galiausiai pralaimi: Morui žuvus, pusžmogių žvėriška prigimtis diena iš dienos gožia jų žmogiškus bruožus, o pasakotojas, grįžęs į Angliją, dairosi į aplinkinius žmones ir jaučia iš visų besiveržiantį žvėrį: „Išeidavau į gatves, kad atsikratyčiau šių haliucinacijų, bet tykojančios moterys kniaukdavo man pavymui, slaptingi, godūs vyrai vogčia šnairuodavo į mane, pro šalį kosėdami praeidavo nusikamavę ir išblyškę darbininkai, nuolat skubėdami – tarsi sužeisti, krauju aptekę elniai... Ypač koktūs man buvo tušti, bereikšmiai žmonių veidai traukiniuose ir omnibusuose; jie daugiau panėšėjo į numirėlius nei į giminingas man būtybes...“ Vis dėlto pasakotojas galiausiai randa sielos ramybę, leisdamas dienas prie išmintingų knygų, nes jos „mūsų gyvenime – tai šviesūs langai, užžiebti spindinčių žmonių sielų“.

„Laiko mašina" - tikras malonumas fantastikos ir keistenybių mėgėjams. Ji privalo būti kiekvieno mokslinės fantastikos mėgėjo knygų lentynoje."

Dover Books

„Daktaro Moro sala" įstumia mus į žmogiškosios prigimties bedugnę. Siaubinga istorija, papasakota išties puikiai".

Rašytojas Victoras S. Pritchettas

Iš anglų kalbos vertė Gražvydas Kirvaitis  • Autorius: Herbert George Wells
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094272547

2021-03-28

Labai nuostabi knyga. Perskaičiau jau 2 kartus.

2019-06-19

Mes skelbiame leidėjų siūlomus knygų aprašymus.

2017-11-09

Įvertinimas ne tiek už pačius kūrinius, kiek už svetaines kūrėjų darbą. Visad mėgau mokslinę fantastiką ir pamatęs dar vieną žymiojo H.G.Wells kūrinį (o čia dar ir komplektas!) nudžiugau. Po keleto minučių, kuomet perskaičiau knygos aprašymą, džiugesį pakeitė pyktis - su"Laiko mašinos" aprašymu viskas gerai - įtraukiantis ir išlaikantis įtampa , tačiau "Daktaro Moro salos" aprašymas - katastrofa! Aprašyme atpasakojama bene pati kūrinio pabaiga - Dr Moras žūva, o herojus grįžta namo. Taigi daugiausiai skaitytojui lieka vos 20 - 30 puslapių neatskleisto kūrinio. Kas čia per nonsensas? Jūs knygas bandote parduot ar atgrasyti žmones nuo jų skaitymo? Man asmeniškai po viso kūrinio atskleidimo tikrai bus nebeįdomu jo skaityti, kaip ,turbūt , ir daugeliui kitų. Tad tiesiog tos knygos aš nebepirksiu. Tai štai ir rezultatas Jūsų "gerumo" : nei Jūs pinigus gausit, nei aš įdomia istorija pasimėgausiu.

Parašykite atsiliepimą apie "Laiko mašina. Daktaro Moro sala"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Laiko mašina. Daktaro Moro sala", kurią skaitytojams dovanoja Herbert George Wells. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Herbert George Wells su knyga "Laiko mašina. Daktaro Moro sala" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Laiko mašina. Daktaro Moro sala" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Herbert George Wells. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Laiko mašina. Daktaro Moro sala" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laiko mašina. Daktaro Moro sala" perkama kartu