NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Lenkijos istorija

Kaina: 32,51 €
Kaina su kodu: 29,26 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 32.513 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lenkijos istorija " aprašymas

Adam Zamoyski pirmąją knygos „Lenkijos istorija“ versiją parašė likus dviems metams iki Sovietų Sąjungos žlugimo. Vėliau tekstas buvo peržiūrėtas ir gerokai. „Lenkijos istorija“ – šalies iškilimo, griuvimo ir naujo atgimimo istorija.

1797 metais Rusija, Prūsija ir Austrija pasidalino Lenkiją tarpusavyje, perrašydamos Lenkijos istoriją ir norėdamos parodyti, kad jos atnešė labai reikalingą civilizaciją į primityvų užkampį. Tačiau šalis, kurią jie bandė ištrinti iš žemėlapio, buvo viena didžiausių ir turtingiausių Europoje. Čia gimė skirtingos kultūrinės tradicijos ir drąsiausi šalių valdovų sprendimai istorijoje. Lenkijos engimas galiausiai paskatino du pasaulinius karus.

Autoriaus Adam Zamoyski „Lenkijos istorija“ siekia tūkstančius metų suirutės ir triumfo, liudijančio, kaip, pagaliau, Lenkija atgavo savo teisėtą vietą Europoje. Leidinyje aprašyta Lenkijos istorija nuo pat pirmų jos žingsnių iki Sovietų Sąjungos žlugimo bei baigiama maždaug 2005 metais. Lietuviams ši knyga bus itin artima, nes daugelis etapų persidengia su mūsų pačių istorija.

Knyga yra informatyvi, pripildyta įdomių faktų ir lengvai skaitoma. Pavyzdžiui, skaitytojai sužinos, kad Krokuvos universitetas, įkurtas 1364 metais, buvo vos antras šiaurinėje Europos dalyje po Prahos universiteto. Taip pat, kad Krokuvoje pirmoji spaustuvė veikė praėjus vos dvidešimčiai metų po Gutenbergo išradimo. Renesanso aukso amžius prasidėjo Lenkijoje apie 1500 metus ir tęsėsi pusantro šimtmečio. Pirmasis laikraštis buvo išspausdintas 1661 metais. O reformacijos amžius lėmė įstatymų patvirtintą religijos laisvę ir toleranciją.

„Lenkijos istorija“ bus įdomi ne tik studentams, akademikams, bet ir visiems žmonėms, kurie domisi istorija bei nori pagilinti žinias.

Adam Zamoyski (g. 1949) – lenkų kilmės rašytojas. Jis gimė JAV, tačiau užaugo Jungtinėje Karalystėje. Pirmą kartą Lenkijoje rašytojas lankėsi septintajame dešimtmetyje. Jis turi dvigubą Lenkijos ir Didžiosios Britanijos pilietybę ir kalba angliškai, lenkiškai, prancūziškai, itališkai bei rusiškai. Jo tėvai, grafas Stefanas Zamoyski ir princesė Elizabeth Czartoryska, susituokė 1929 m. Gołuchów mieste, Lenkijoje, tačiau 1939 m. paliko savo tėvynę. Pasibaigus Antrajam pasauliniam karui, kuomet sovietai okupavo Lenkiją, pora apsigyveno Londone, kur ir užaugo Adam Zamoyski. Jis yra laisvai samdomas istorikas ir keliolikos knygų autorius.

Iš anglų kalbos vertė Milda Dyke ir Irena JomantienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lenkijos istorija "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Europos šalių istorija

Adam Zamoyski pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lenkijos istorija ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lenkijos istorija " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lenkijos istorija " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lenkijos istorija "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Adam Zamoyski tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lenkijos istorija " perkama kartu