Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lėto laiko glėbyje

Kaina: 12,53 €
Kaina su kodu: 11,28 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 12.529 InStock
Į krepšelį 11,28 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Lėto laiko glėbyje" aprašymas

„Lėto laiko glėbyje“ – dviejų autorių poezija: Marijos Meilės Kudarauskaitės 2021-2022 metų eilėraščiai „Devyniažodė“ ir jos sūnaus Vytauto Kudarausko-Bunkaus (1961-2012) spaudai parengtų, bet gyvam esant neišleistų, eilėraščių rinkinys „Sekundžių sodai“.

Vytautas Kudarauskas eiles rašė 20-30 savo gyvenimo metais, jas publikavo respublikinėje spaudoje. Prasidėjus Atgimimui, įsitraukė į Sąjūdžio veiklą, su žmona Raminta leido „Skautų aidą“.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lėto laiko glėbyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lėto laiko glėbyje", Marija Meilė Kudarauskaitė, Vytautas Kudarauskas-Bunkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Marija Meilė Kudarauskaitė, Vytautas Kudarauskas-Bunkus su knyga "Lėto laiko glėbyje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lėto laiko glėbyje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marija Meilė Kudarauskaitė, Vytautas Kudarauskas-Bunkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lėto laiko glėbyje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lėto laiko glėbyje" perkama kartu