0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Liaudies meistrė Odeta Tumėnaitė-Bražėnienė. Karpiniai, raižiniai, margučiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Liaudies meistrė Odeta Tumėnaitė-Bražėnienė. Karpiniai, raižiniai, margučiai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Liaudies meistrė Odeta Tumėnaitė-Bražėnienė. Karpiniai, raižiniai, margučiai" aprašymas

Katalogas "Karpiniai, raižiniai, margučiai" supažindina su įvairiapuse liaudies meistrės Odetos Tumėnaitės-Bražėnienės kūryba.

Šia knyga "Karpiniai, raižiniai, margučiai" pradedama nauja Lietuvos nacionalinio muziejaus leidinių serija „Tradicijos ir dabartis“, kuri bus skirta liaudies meno tyrinėjimams ir pažinčiai su liaudies meistrais, gebančiais naudotis tradiciniu palikimu ir praturtinančiais jį savo kūrybos savitumu.Parašykite atsiliepimą apie "Liaudies meistrė Odeta Tumėnaitė-Bražėnienė. Karpiniai, raižiniai, margučiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Liaudies meistrė Odeta Tumėnaitė-Bražėnienė. Karpiniai, raižiniai, margučiai, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Violeta Dubnikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Violeta Dubnikienė su knyga Liaudies meistrė Odeta Tumėnaitė-Bražėnienė. Karpiniai, raižiniai, margučiai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Liaudies meistrė Odeta Tumėnaitė-Bražėnienė. Karpiniai, raižiniai, margučiai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Violeta Dubnikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Liaudies meistrė Odeta Tumėnaitė-Bražėnienė. Karpiniai, raižiniai, margučiai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Liaudies meistrė Odeta Tumėnaitė-Bražėnienė. Karpiniai, raižiniai, margučiai" perkama kartu