Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Čekų-lietuvių lietuvių-čekų kalbų žodynas

Kaina: 1,99 €
Kaina su kodu: 1,79 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 1.99 InStock
Į krepšelį 1,79 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Čekų-lietuvių lietuvių-čekų kalbų žodynas" aprašymas

Apie 18 000 + 20 000 žodžių.

"Čekų-lietuvių lietuvių-čekų kalbų žodynas" pirmiausia skiriamas Lietuvos žmonėms. Todėl apie čekų kalbos žodžius duomenys pateikiami pirmojoje dalyje: iš pradžių eina keli paaiškinimai, pagrindiniai daiktavardžių, būdvardžių ir veiksmažodžių kaitybos pavyzdžiai ir lietuviškų sutrumpinimų skyrelis. Po šių įvadinių skyrių duodamas čekų-lietuvių kalbų žodynas. Kadangi kas ne kas ir iš čekų gali pasidomėti lietuvių kalba, tai antrojoje dalyje analogiškai aiškinami lietuviški žodžiai: jiems apibūdinti vartojamos čekiškos santrumpos.

Apskritai šis žodynas skiriamas tiems, kurie vis dėlto kiek ne kiek yra jau susipažinę su kalbos mokslu, turi įgūdžių naudotis kitų kalbų žodynais. Todėl čia tam tikrais atvejais žodžių pateikimas ir jų apibūdinimas supaprastinamas: tikimasi, kad tai nesutrukdys skaitytojui juo sėkmingai pasinaudoti.

  • Autorius: Arnoldas Piročkinas
  • Leidėjas: Žodynas
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 663
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-465-67-2

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Čekų-lietuvių lietuvių-čekų kalbų žodynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitų užsienio kalbų žodynai

Arnoldas Piročkinas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Čekų-lietuvių lietuvių-čekų kalbų žodynas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Čekų-lietuvių lietuvių-čekų kalbų žodynas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Čekų-lietuvių lietuvių-čekų kalbų žodynas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Čekų-lietuvių lietuvių-čekų kalbų žodynas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arnoldas Piročkinas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Čekų-lietuvių lietuvių-čekų kalbų žodynas" perkama kartu