Papildoma -10% NUOLAIDA su kodu: BLACK ⭐⭐⭐⭐⭐ MASINIAI BLACK FRIDAY išpardavimai startavo! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Meistras ir Margarita

4.5
(30 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-01-30 Rita

Nuostabus daugiaplanis ir daugiasluoksnis kūrinys. RANKRAŠČIAI NEDEGA!


Šiuo metu neparduodama

2022-11-30 10.99 SoldOut

Knygos "Meistras ir Margarita" aprašymas

„Meistras ir Margarita“ – garsiausias ir paskutinis rusų klasiko Michailo Bulgakovo kūrinys, kuris iki pat šių dienų nepraranda populiarumo. Romanas yra nuolat perleidžiamas, kuriamos ekranizacijos, statomi filmai, istorija įkvepia įvairius pasaulio menininkus.

„Meistro ir Margaritos“ siužete yra tarsi susipynę du romanai. Viename jų pasakojama apie velnio pasirodymą bei jo išdaigas 1930-ųjų Maskvoje. Kita linija kalba apie rašytoją, kuris netikinčioje visuomenėje rašo knygą apie Jėzų Kristų bei Poncijų Pilotą. Ir, žinoma, nepamirškime Meistro bei Margaritos meilės!

Satyra, humoreska, fantasmagorija – tokiais žodžiais apibūdinamas „Meistro ir Margaritos“ turinys. Autorius sukūrė įtaigią, bet meninėmis priemonės užmaskuotą sovietinio režimo kritiką. Knyga parašyta vaizdinga ir be galo gražia kalba. Čia pinasi fantastika, groteskas, filosofija, rusų folkloras bei biblijos motyvai. Michailas Bulgakovas pasitelkęs humorą atskleidė tuometinės visuomenės ydas: godumą, melą, pataikavimą valdžiai. Pamažu darosi aišku, kad velnias tikrai nėra didžioji blogybė.

Bijodamas dėl savo šeimos saugumo Michailas Bulgakovas buvo sunaikinęs savo knygos rankraštį. Tai padarė po to, kai valdžia uždraudė statyti jo pjesę. Tuo laikotarpiu režimą kritikuojantys žmonės bei jų artimieji tiesiog pradingdavo arba sulaukdavo greitosios automobilio ir atsidurdavo beprotnamyje. Visgi, rašytojas šio kūrinio iš galvos neišmetė. Jis iš atminties atkūrė istoriją gerokai pakeisdamas siužetą ir įtraukdamas meilės liniją. Deja, Michailas Bulgakovas taip ir neišvydo savo romano išleisto. Tik jo našlės dėka knyga pasirodė po daugiau nei dvidešimties metų nuo autoriaus mirties.

Smarkiai cenzūruota istorija buvo spausdinama žurnale. Kūrinys sulaukė sensacingo populiarumo, septintajame dešimtmetyje jį skaitė tarsi bibliją. Tiesa, cenzūros nepaliestas ir pilnas romanas „Meistras ir Margarita“ Rusijoje pasirodė tik 1989-tais metais. Knyga įkvėpė daugiau nei penkiolika kino filmų bei penkis animacinius filmukus. Pagal „Meistrą ir Margaritą“ yra sukurti komiksai, o kiek kartų istorija rodyta dramos, operos bei baleto forma, jau neįmanoma suskaičiuoti.

Michailas Afanisijevičius Bulgakovas gimė 1891-ais metais, mirė 1940-tais metais. Jis buvo žymus rusų rašytojas, pjesių autorius. Autorius sukūrė dešimt romanų bei trumpesnių istorijų, parašė šešias teatro pjeses.


  • Pavadinimas originalo kalba: Мастер и Маргарита
  • Autorius: Michailas Bulgakovas
  • Leidėjas: Trigrama
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955477303
  • Vertėjas: Algimantas Mikuta
  • Iš kokios kalbos versta: rusų

Kiti taip pat domėjosi


2022-10-05

Niekada anksčiau neskaičiau "klasikinio" rusiško romano. Neįtikėtinai išsami ir turtinga kalba. Apart visko šis romanas yra ilgas ir sunkus.

2022-10-04

Išgalvotų ir neišgalvotų personažų mišinys, metaforinio blogio ir blogio palyginimas labai atskleidžia Sovietų Sąjungos santvarkos sukeltą visuomenės blogumą. Rekomenduoju visiems, kurie nori suprasti, kiek Stalino režimas paveikė visuomenės moralę.

2022-10-02

siame kurinyje susipina realybe ir fantazija, galima sakyti, kad tai savotiskas rusiškas magiskasis realizmas.

2022-01-30

Nuostabus daugiaplanis ir daugiasluoksnis kūrinys. RANKRAŠČIAI NEDEGA!

2021-06-29

Pati geriausia kada nors pasaulyje parašyta knyga!!!

2021-06-29

2021-06-28

O, tai vienas mėgstamiausių mano tėčio kūrinių. vien dėl to aš jį skaitysiu i bandysiu suprasti kodėl tėčiui jis toks gražus.

2021-06-21

Skaičiau daugiau kartų, nei knygas kurias kai kurie pažįstami žmonės perskaitė per visą savo gyvenimą.

2021-06-17

Kažkas tarp šedevro ir absurdo, tiek visko daug, daug dviprasmiškų minčių, bet bendras įspūdis tikrai geras.

2021-06-15

Sujaukia ir protą, ir mintis, likau pasimetęs. Nežinau, ar tai šedevrams būdinga. Įspūdis keistas. Matyt ateityje teks dar kartą perskaityti, turi magišką trauką ši knyga.

2021-06-15

Stulbinamas kūrinys ir autoriaus meistriškumas, nelengva skaityti, painus tekstas, kuris laviruoja tarp tobulumo ir kažko, ką net sunku apibūdinti. Daug stilių, formų, painiavos ir daug paslėptų minčių tarp eilučių, kurias kaskart galima suprasti savaip.

2021-06-10

Ta knyga, kurios kaip ir neįmanoma įvertinti. labai labai gera literatūra.

2021-06-07

Viena tų knygų, kurias reikia perskaityti, nepaprasti talentingai parašyta. NOrs rusų kultūros nemėgstu, bet tenka pripažnti Bulgakovo talentą.

2020-12-14

Kito kaip tik aukščiausio įvertinimo už knygą negaliu skirti. Labai nuostabi knyga, kiekvieną kartą paėmus į rankas, nušvinta vis kitomis spalvomis, atrandu dalykų, kurių neradau skaičius prieš tai. Labai puikus autoriaus kūrinys, rekomenduoju!

2020-12-14

Skaičiau ne vieną syki, kiekvieną kartą iš knygos pasiimu vis ką nors naujo. Yra ko pasimokyti iš knygos, rasite daug peno smegenims.

2020-12-02

100 balų knyga. Verta kiekvienam turėti savo asmeninėje bibliotekoje.

2020-11-24

Puiki knyga, rekomenduoju paskaityti kiekvienam!

2019-12-27

Iš pradžių knyga visai nepatiko, bet kai perskaičiau visą iki galo likau sužavėta. Dar papildomai perklausiau audio knygą, pažiūrėjau filmą ir O.Koršunovo spektaklį. Reikėjo trupučio laiko suprasti koks tai šedevras.

2011-10-28

didesnio slamsto nesu skaites. kazkokie ligonio kliedesiai

2010-12-02

Genialus kurinys, labai idomus DVD viso romano igarsinimas, skaitoma rusu aktoriaus Litvinovo, rekomenduoju, kas nemegstat ziureti filmo arba skaityti, ar neturite tam laiko- romana perklausiau vazinedama masinoje:-)

2009-10-23

filmas taipogi neblogas,kas nemėgtsa skaityti ir gilintys galite pasižiūrėti.Yra vertimas lt kalba to serialo,bet patariu ir knyga skaityti ir filma ziūrėti originalia kalba.Ypač knyga skaityti originalo kalba.Neišversi rusų klasikos.Nuostabu

2009-04-26

Labai įdomi knyga. Net anksčiau atsikėliau, kad galėčiau pasakityt. Super.

2009-04-25

Si knyga paliko didziausia ispudi is visu,iki siol slaitytu...Net uz Ana Karenina...

2009-03-13

Literaturos sedevras

2009-02-16

Nuostabi!

2008-11-24

kažkodėl ilgai vengiau skaityt šitą knygą. O kai perskaičiau , įspūdis neapleidžia jau keletą mėnesių. Fantasmagorija.Be galo įspūdinga. Užėjo noras pavirst ragana ir skraidyt taip, kaip Margarita. Ir dalyvaut raganų puotoj. Ir jaustis taip pat.

2008-03-28

perskaiciau jau tris kartus. nepakartojama

2008-03-27

nuostabi knyga!

2008-02-22

\"fantastiska\", net patys rusai jos nesupranta:)

2007-11-16

fantastiska rusu klasika!

Parašykite atsiliepimą apie "Meistras ir Margarita"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Meistras ir Margarita", Michailas Bulgakovas (Michail Bulgakov). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Michailas Bulgakovas (Michail Bulgakov) su knyga "Meistras ir Margarita" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Meistras ir Margarita" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michailas Bulgakovas (Michail Bulgakov). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Meistras ir Margarita" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Meistras ir Margarita" perkama kartu