0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Meistras ir Margarita (naujas leidimas)

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (32%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-14 Gintė

Kito kaip tik aukščiausio įvertinimo už knygą negaliu skirti. Labai nuostabi knyga, kiekvieną kartą paėmus į rankas, nušvinta vis kitomis spalvomis, atrandu dalykų, kurių neradau skaičius prieš tai. Labai puikus autoriaus kūrinys, rekomenduoju!

Meistras ir Margarita (naujas leidimas)


2021-04-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Meistras ir Margarita (naujas leidimas)" aprašymas

„Meistras ir Margarita“ – garsiausias ir paskutinis rusų klasiko Michailo Bulgakovo kūrinys, kuris iki pat šių dienų nepraranda populiarumo. Romanas yra nuolat perleidžiamas, kuriamos ekranizacijos, statomi filmai, istorija įkvepia įvairius pasaulio menininkus.

„Meistro ir Margaritos“ siužete yra tarsi susipynę du romanai. Viename jų pasakojama apie velnio pasirodymą bei jo išdaigas 1930-ųjų Maskvoje. Kita linija kalba apie rašytoją, kuris netikinčioje visuomenėje rašo knygą apie Jėzų Kristų bei Poncijų Pilotą. Ir, žinoma, nepamirškime Meistro bei Margaritos meilės!

Satyra, humoreska, fantasmagorija – tokiais žodžiais apibūdinamas „Meistro ir Margaritos“ turinys. Autorius sukūrė įtaigią, bet meninėmis priemonės užmaskuotą sovietinio režimo kritiką. Knyga parašyta vaizdinga ir be galo gražia kalba. Čia pinasi fantastika, groteskas, filosofija, rusų folkloras bei biblijos motyvai. Michailas Bulgakovas pasitelkęs humorą atskleidė tuometinės visuomenės ydas: godumą, melą, pataikavimą valdžiai. Pamažu darosi aišku, kad velnias tikrai nėra didžioji blogybė.

Bijodamas dėl savo šeimos saugumo Michailas Bulgakovas buvo sunaikinęs savo knygos rankraštį. Tai padarė po to, kai valdžia uždraudė statyti jo pjesę. Tuo laikotarpiu režimą kritikuojantys žmonės bei jų artimieji tiesiog pradingdavo arba sulaukdavo greitosios automobilio ir atsidurdavo beprotnamyje. Visgi, rašytojas šio kūrinio iš galvos neišmetė. Jis iš atminties atkūrė istoriją gerokai pakeisdamas siužetą ir įtraukdamas meilės liniją. Deja, Michailas Bulgakovas taip ir neišvydo savo romano išleisto. Tik jo našlės dėka knyga pasirodė po daugiau nei dvidešimties metų nuo autoriaus mirties.

Smarkiai cenzūruota istorija buvo spausdinama žurnale. Kūrinys sulaukė sensacingo populiarumo, septintajame dešimtmetyje jį skaitė tarsi bibliją. Tiesa, cenzūros nepaliestas ir pilnas romanas „Meistras ir Margarita“ Rusijoje pasirodė tik 1989-tais metais. Knyga įkvėpė daugiau nei penkiolika kino filmų bei penkis animacinius filmukus. Pagal „Meistrą ir Margaritą“ yra sukurti komiksai, o kiek kartų istorija rodyta dramos, operos bei baleto forma, jau neįmanoma suskaičiuoti.

Michailas Afanisijevičius Bulgakovas gimė 1891-ais metais, mirė 1940-tais metais. Jis buvo žymus rusų rašytojas, pjesių autorius. Autorius sukūrė dešimt romanų bei trumpesnių istorijų, parašė šešias teatro pjeses.

Iš rusų kalbos vertė Algimantas Mikuta


  • Autorius: Michail Bulgakov
  • Leidėjas: Trigrama
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955477303

2020-12-14

Kito kaip tik aukščiausio įvertinimo už knygą negaliu skirti. Labai nuostabi knyga, kiekvieną kartą paėmus į rankas, nušvinta vis kitomis spalvomis, atrandu dalykų, kurių neradau skaičius prieš tai. Labai puikus autoriaus kūrinys, rekomenduoju!

2020-12-14

Skaičiau ne vieną syki, kiekvieną kartą iš knygos pasiimu vis ką nors naujo. Yra ko pasimokyti iš knygos, rasite daug peno smegenims.

2020-12-02

100 balų knyga. Verta kiekvienam turėti savo asmeninėje bibliotekoje.

2020-11-24

Puiki knyga, rekomenduoju paskaityti kiekvienam!

Parašykite atsiliepimą apie "Meistras ir Margarita (naujas leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Meistras ir Margarita (naujas leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Michail Bulgakov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michail Bulgakov su knyga Meistras ir Margarita (naujas leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Meistras ir Margarita (naujas leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michail Bulgakov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Meistras ir Margarita (naujas leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Meistras ir Margarita (naujas leidimas)" perkama kartu