0

Mergina traukiny

4.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2016-04-26 Robertas

Labai itraukianti knyga. Siulau perskaityti, ypatingai tinka merginoms. Lengvai skaitosi, bet tuo paciu be gilesniu minciu - t.y. ko pasigedau sioje knygoje.

Informacija

Mergina traukiny

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • ISBN ar kodas: 9789955238638

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mergina traukiny" aprašymas
"Mergina traukiny" - hičkokiškas įelektrintas trileris "Dingusios" fanams.
Trileris, kuris pakeis jūsų požiūrį į kitų žmonių gyvenimą.

Reičelė kasdien važiuoja priemiestiniu traukiniu tuo pačiu maršrutu: iš namų į Londoną ir atgal. Pakeliui ji pravažiuoja prie pat geležinkelio įsikūrusį namų kvartalą. Traukinys beveik kaskart sustoja prie raudono semaforo signalo, tad ji kone kasdien mato vieno iš tų namų gyventojus – porą, pusryčiaujančią ar geriančią kavą verandoje. Mato taip dažnai, kad jaučiasi beveik juos pažįstanti, sugalvojo jiems net vardus: Džesė ir Džeisonas. Jų gyvenimas, kokį jį mato Reičelė, tiesiog tobulas. Panašus į buvusį pačios Reičelės gyvenimą.

Bet kartą ji išvysta kai ką, kas ją pribloškia. Tik akimirksnis – ir netrukus traukinys vėl pajuda, tačiau to pakanka. Staiga viskas pasikeičia. Neįstengdama to nuslėpti, Reičelė papasakoja, ką žino policijai. Tolimesni įvykiai šokiruoja. Hičkokiškas įelektrinantis trileris Dingusios fanams.

"Dingusios" fanai tikrai mėgausis šiuo psichologiniu trileriu."
„People“

"Niekas labiau neįtraukia nei "Mergina traukiny".
„Vanity Fair“

Iš anglų kalbos vertė Asta Morkūnienė
2016-04-26

Labai itraukianti knyga. Siulau perskaityti, ypatingai tinka merginoms. Lengvai skaitosi, bet tuo paciu be gilesniu minciu - t.y. ko pasigedau sioje knygoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Mergina traukiny"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mergina traukiny, kurią skaitytojams dovanoja Paula Hawkins. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Paula Hawkins su knyga Mergina traukiny jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mergina traukiny patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Paula Hawkins. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mergina traukiny palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mergina traukiny" perkama kartu