NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Neįgaliojo įsiliejimas į veiklos pasaulį

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 29.99 SoldOut

Knygos "Neįgaliojo įsiliejimas į veiklos pasaulį" aprašymas

Monografijoje „Neįgaliojo įsiliejimas į veiklos pasaulį“ pristatomas empirinis fenomenologinis tyrimas, kurio dėmesio objektas - neįgalaus asmens galimybės visavertiškai dalyvauti veiklos pasaulyje. Leidinyje pateikiama statistinė duomenų analizė, aktualizuojant neįgaliųjų charakteristiką, išsamiai aptariama Lietuvos Respublikos teisinė bazė, taip pat neįgaliųjų galimybės įsilieti į darbo rinką užsienyje ir Lietuvoje. Monografijoje neįgaliojo įsiliejimas į veiklos pasaulį išskleidžiamas šešiolikos tyrimo dalyvių patirčių analizėje, kurioje, taikant giluminio interviu metodą, surinkti radiniai kategorizuojami, tokiu būdu įvardijant reikšmines individų tikrovę sudarančias patirtis, pajautas, kurių visuma įsteigia veiklos pasaulį kaip asmeninį naratyvą, siekiant savirealizacijos ir gyvenimo kokybės.

Zita Baužienė - socialinių mokslų daktarė, Kauno kolegijos Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros dėstytoja. Mokslinių interesų kryptys - mokymas ir mokymasis, matematikos dalyko mokymas ir mokymasis, socialinė rūpyba ir pagalba neįgaliesiems. Autorė parengusi publikacijų mokslo pripažintuose ir praktiniuose leidiniuose, dalyvauja tarptautinėse ir nacionalinėse konferencijose, kuriose pristato savo atliktų tyrimų rezultatus ir įžvalgas. Taip pat yra parengusi ir išleidusi monografiją „Sutrikusios lokomocijos vaikai. Ugdymas koks?“ (2010); „Studentų savarankiško mokymosi laikas. Mokslo studija“ (2019).


  • Autorius: Zita Baužienė
  • Leidėjas: Kauno kolegija
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094622236

Parašykite atsiliepimą apie "Neįgaliojo įsiliejimas į veiklos pasaulį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Zita Baužienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Neįgaliojo įsiliejimas į veiklos pasaulį", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Neįgaliojo įsiliejimas į veiklos pasaulį" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Neįgaliojo įsiliejimas į veiklos pasaulį" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Neįgaliojo įsiliejimas į veiklos pasaulį"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Zita Baužienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Neįgaliojo įsiliejimas į veiklos pasaulį" perkama kartu