0

Nuo gaujų iki šventųjų (I ir II dalys)

  • Nuolaida knygai -21%
Internetu: 12,99 €
Knygyne: 16,29 €*
Sutaupote: 3.30 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Nuo gaujų iki šventųjų (I ir II dalys)

  • Leidėjas: Martynas Driukas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 600
  • ISBN ar kodas: 9786094752759

2020-04-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga „Nuo gaujų iki šventųjų" - tai tikrais įvykiais paremta istorija. Šioje knygoje sujungtos dvi jau anksčiau išleistos knygos tuo pačiu pavadinimu, I ir II dalys.

Knygos veikėjas Marsus, praeitose inkarnacijose buvęs dvasiniu mokytoju Indijoje, P. Amerikoje ir Persijoje, neprarasdamas sąmoningumo reinkarnuojasi posovietinėje rytų Europos šalyje - Lietuvoje, kur klesti nusikalstamumas ir korupcija. Sulaukęs trejų metų pamiršo, kas esąs, ir galiausiai pats tapo kriminaliniu nusikaltėliu.

I knygos dalyje pasakojama apie atliktą psichoanalizę po Pabudimo ir susivokimo - Aš nesu kas buvau. II knygos dalyje smulkiai pasakoja mistišką Kelią, kai grįžus iš izoliacijos Vokietijoje prasideda vadavimasis iš buvusio nesąmoningai susikurto gyvenimo ir naujojo kūrimas.

Knyga „Nuo gaujų iki šventųjų" - apie tai, kaip sukurti savo gyvenimo Idėją, kaip išdrįsti gyventi Širdimi - savimi, kaip pradėti gyvenimą nuo nulio, kaip siekti ir pasiekti svajones, kurios nesuvokiamos eiliniams ir miegantiems sociumo intelektams. Ši knyga nuoširdi ir nepaliekanti abejingų.

Knygos autorius - TRIMURTI - per labai trumpą laiką save visiškai transformavusi asmenybė, mūsų šalyje gerai žinoma kaip 7 knygų autorius, saviugdos treneris, motyvatorius, Jogos, Tantros ir GCK mokytojas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu