0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Nuraminsiu tave, net jei šėls audra

Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 1.60 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Nuraminsiu tave, net jei šėls audra


2021-04-30 7.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nuraminsiu tave, net jei šėls audra" aprašymas

Škotų autorės ir iliustratorės Debi Gliori knyga „Nuraminsiu tave, net jei šėls audra“ – tai jauki ir šilta kelionė į sapnų karalystę. Bestseleriu tapo ir ankstesnė Debi Gliori knyga „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų“.

Mažasis lapiukas ir kiti mažyliai rengiasi miegoti, tačiau ką daryti, jei prasideda audra, trankosi perkūnas ir vėjas plėšia lapus.

Audringą naktį, mama lapiukui pasakoja istoriją, kuri nuramina ne tik jį, bet ir visus išsigandusius mažylius. Kiškučius, kuri stebi žaibus ir klauso griaustinio jaukiai pataluos prisiglaudę prie mamos. Pelėdžiukus, kurie saugiai po mamos pelėdos sparnu klauso gūsingo vėjo užavimo ir linguojančių šakų girgždėjimo. O kai lietus užlieja gatves, sraigė su savo vaikeliu saugiai išplaukia iš šakelių ir lapų pagamintu laiveliu… Kas benutiktų, mama visada saugo ir migdo savo mažylį.

Eidami miegoti atsiverskite knygą „Nuraminsiu tave, net jei šėls audra“ ir kelionė į sapnų karalystę bus maloni ir rami. Šioje knygoje minimi įvairūs gerai vaikučiams pažįstami gyvūnai: lapės, kiškiai, pelėdos, sraigės ir meškos. O eiliuota lopšinė nuramins, nuvis šalin baimes ir pamažu atvilios saldų miegelį.

Knygelės „Nuraminsiu tave, net jei šėls audra“ išskirtinumas – gyvybingos ir spalvingos iliustracijos. Debi Gliori piešiniai meistriškai papildo tekstą: ir audros kuriamą nerimą, ir raminančias mylinčių mamų mintis.

"Nors ir netrūksta jaukių vakaro pasakojimų apie tai, kaip tėvai saugo vaikus nuo įvairiausių pavojų, ši knyga išties išskirtinė."
Kirkus Reviews

„Švelniausia šių metų vakaro istorija. Joje turiningi gyvūnų paveikslėliai darniai papildo eiles ir kviečia į sapnų karalystę.“
Telegraph

„Puiki istorija prieš miegą – tokia pat gera, kaip ir bestseleris „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų“. Pasigėrėtina!“
The Bookseller

Iš anglų kalbos vertė Reda Puodžiukė


  • Autorius: Debi Gliori
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 25x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094792168

Parašykite atsiliepimą apie "Nuraminsiu tave, net jei šėls audra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nuraminsiu tave, net jei šėls audra, kurį parašė Debi Gliori. Siūlome ne tik išsamų Nuraminsiu tave, net jei šėls audra aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Debi Gliori. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nuraminsiu tave, net jei šėls audra. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nuraminsiu tave, net jei šėls audra dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nuraminsiu tave, net jei šėls audra" perkama kartu