0

Nuraminsiu tave, net jei šėls audra

Internetu: 7,29 €
Knygyne: 8,89 €*
Sutaupote: 1.60 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Nuraminsiu tave, net jei šėls audra

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 25x29, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9786094792168

2020-07-31 7.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Škotų autorės ir iliustratorės Debi Gliori knyga „Nuraminsiu tave, net jei šėls audra“ – tai jauki ir šilta kelionė į sapnų karalystę. Bestseleriu tapo ir ankstesnė Debi Gliori knyga „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų“.

Mažasis lapiukas ir kiti mažyliai rengiasi miegoti, tačiau ką daryti, jei prasideda audra, trankosi perkūnas ir vėjas plėšia lapus.

Audringą naktį, mama lapiukui pasakoja istoriją, kuri nuramina ne tik jį, bet ir visus išsigandusius mažylius. Kiškučius, kuri stebi žaibus ir klauso griaustinio jaukiai pataluos prisiglaudę prie mamos. Pelėdžiukus, kurie saugiai po mamos pelėdos sparnu klauso gūsingo vėjo užavimo ir linguojančių šakų girgždėjimo. O kai lietus užlieja gatves, sraigė su savo vaikeliu saugiai išplaukia iš šakelių ir lapų pagamintu laiveliu… Kas benutiktų, mama visada saugo ir migdo savo mažylį.

Eidami miegoti atsiverskite knygą „Nuraminsiu tave, net jei šėls audra“ ir kelionė į sapnų karalystę bus maloni ir rami. Šioje knygoje minimi įvairūs gerai vaikučiams pažįstami gyvūnai: lapės, kiškiai, pelėdos, sraigės ir meškos. O eiliuota lopšinė nuramins, nuvis šalin baimes ir pamažu atvilios saldų miegelį.

Knygelės „Nuraminsiu tave, net jei šėls audra“ išskirtinumas – gyvybingos ir spalvingos iliustracijos. Debi Gliori piešiniai meistriškai papildo tekstą: ir audros kuriamą nerimą, ir raminančias mylinčių mamų mintis.

"Nors ir netrūksta jaukių vakaro pasakojimų apie tai, kaip tėvai saugo vaikus nuo įvairiausių pavojų, ši knyga išties išskirtinė."
Kirkus Reviews

„Švelniausia šių metų vakaro istorija. Joje turiningi gyvūnų paveikslėliai darniai papildo eiles ir kviečia į sapnų karalystę.“
Telegraph

„Puiki istorija prieš miegą – tokia pat gera, kaip ir bestseleris „Mylėsiu tave, kad ir kas nutiktų“. Pasigėrėtina!“
The Bookseller

Iš anglų kalbos vertė Reda Puodžiukė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu