Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Paslaptingoji sala

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-04-01 Jolanta

Buvau skaičiusi,kai buvau dar mokinukė.Dabar skaičiau visai kitaip suvokdama. Žiulis Vernas tikrai puikus rašytojas,palikęs mums tikrą savo šedevrų lobyną.Ir ne tik paaugliams.


Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 10.99 SoldOut

Knygos „Paslaptingoji sala“ aprašymas

Fantastinis nuotykių romanas „Paslaptingoji sala“ – vienas labiausiai skaitytojų pamėgtų Žiulio Verno romanų. Pietiečių maišto metu palikę gimtąją šalį keturi šiauriečiai JAV pilietinio karo dalyviai – inžinierius Sairas Smitas, jo tarnas Nabuchodonosaras (maloniai vadinamas Nabu), karo korespondentas Gedeonas Spiletas, jūreivis Penkrofas, jauniausias komandos narys Herbertas Braunas – bei šuo Topas po oro baliono katastrofos nukrenta į negyvenamą Ramiojo vandenyno salą. Bet ar ji tikrai negyvenama?

Naujieji "robinzonai“, kurdamiesi saloje, susiduria su daugybe paslaptingų dalykų. Jie ieško žmonių, bet jų neranda. O nuojauta sako, kad kažkas turėtų būti. Kažkas patyliukais globoja kolonistus, kai gamta jiems ruošia kažką tokio, ko įveikti nepadės jokios žinios...

Žiulis Gabrielis Vernas (Jules Gabriel Verne, 1828–1905) – prancūzų rašytojas, mokslinės fantastikos žanro pradininkas. Rašytojas sukūrė 73 romanus (iš jų 12 išleisti jau po autoriaus mirties), keliasdešimt pasakojimų, esė ir pjesių, keletą geografinių darbų, taip pat operos libretų.

Knyga "Paslaptingoji sala" iliustruota puikiomis Šarlio Fera (Charles Férat) iliustracijomis.
Iš rusų ir prancūzų k. vertė Jonas Stukas ir Stasė Banionytė (vertimo patikslinimas)


  • Autorius: Žiulis Vernas (Jules Verne)
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 592
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986342830

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-01

Buvau skaičiusi,kai buvau dar mokinukė.Dabar skaičiau visai kitaip suvokdama. Žiulis Vernas tikrai puikus rašytojas,palikęs mums tikrą savo šedevrų lobyną.Ir ne tik paaugliams.

2020-01-10

2019-06-06

atvežė knygą suplyšusią

Parašykite atsiliepimą apie „Paslaptingoji sala“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Paslaptingoji sala“, kurį pristato Žiulis Vernas (Jules Verne). Siūlome ne tik išsamų „Paslaptingoji sala“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Žiulis Vernas (Jules Verne). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Paslaptingoji sala“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Paslaptingoji sala“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Paslaptingoji sala“ perkama kartu