Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt

Kaina: 4,99 €
Kaina su kodu: 4,49 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 4.99 InStock
Į krepšelį 4,49 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt" aprašymas

Neretai mums maga bent akies krašteliu dirstelėti į savo ateitį: kur nuves vienas ar kitas įvykis, sprendimas, kaip susiklostys santykiai su brangiais ir mylimais žmonėmis, o gal likimas ruošia kokių nors staigmenų ar išdaigų?..

Paklauskite šios knygos "Pažadėtoji dalia: kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt" - ir ji atsakys, kokia dalia jums pažadėta.

"Pažadėtoji dalia: kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt" - tai kiekvienam skirta žaisminga knyga su kauliukais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Būrimo kortos ir burtų, magijos knygos

Irena Aleksaitė, Nora Jazbutytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Irena Aleksaitė, Nora Jazbutytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt" perkama kartu