0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 21.82 SoldOut
Knygos "Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt" aprašymas

Neretai mums maga bent akies krašteliu dirstelėti į savo ateitį: kur nuves vienas ar kitas įvykis, sprendimas, kaip susiklostys santykiai su brangiais ir mylimais žmonėmis, o gal likimas ruošia kokių nors staigmenų ar išdaigų?.. Paklauskite šios knygos - ir ji atsakys, kokia dalia jums pažadėta. "Pažadėtoji dalia: kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt" - tai kiekvienam skirta žaisminga knyga su kauliukais.Parašykite atsiliepimą apie "Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt", kurią skaitytojams dovanoja Irena Aleksaitė, Nora Jazbutytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Irena Aleksaitė, Nora Jazbutytė su knyga "Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irena Aleksaitė, Nora Jazbutytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pažadėtoji dalia. Kaip gyventi šiandien, rytoj, poryt" perkama kartu