NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-02-08 ruta

irgi rekomenduoju


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 4.34 SoldOut

Knygos "Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas" aprašymas

"Aš galiu, aš tikrai galiu! Aš jaučiu orą, jaučiu savo sparnų galią. Aš kylu aukštyn. Aš skraidysiu!.."

Staiga, net nespėjęs mostelėti beplunksniais sparneliais, pelėdžiukas Sorenas atsiduria ant žemės. Viršuje liko mylima sesutė Eglantina ir jaukus šeimos lizdas, iš kurio išstūmė vyresnysis brolis Kludas. Vargšelis tikrai būtų žuvęs, bet jį nuo neišvengiamos mirties išgelbėja ir pagrobia mįslingos Sent Lututės našlaičių akademijos patrulis.
Atsidūręs mokykloje Sorenas ima įtarti, jog našlaičių globa – tik juodų kėslų priedanga. Sorenas ir naujoji jo draugė, gudri nykštukinė pelėdžiukė Gilfė, išsiaiškina, kad Sent Lututė iš tiesų yra mokomoji stovykla, kurios vadovai plačiai taiko kvaišinančią mėnesienos terapiją ar plunksnų pešiojimą jaunoms pelėdoms, kad pasiektų savo tikslų. Kaip pabėgti iš gilaus tarpeklio, kai dar nemoki skraidyti? Kokie išbandymai laukia toliau? Narsiojo Soreno istorija tik prasideda...

Indianapolio prerijose, tik ne namelyje, o dvare 1944 m. gimusi Kathryn Lasky – garsi ir ne kartą kritikų įvertinta autorė.
Daugiau kaip šimtą knygų vaikams ir suaugusiems parašiusi K. Lasky seniai domėjosi pelėdomis ir ketino išleisti apie jas pažintinę knygą, bet vėliau persigalvojo ir leido pelėdoms pačioms „papasakoti“ savo legendą. Jaudinanti istorija vos tilpo į 15 knygų.
Warner Bros dar šių metų pabaigoje žada pristatyti 3D animacinę pelėdžiuko Soreno nuotykių versiją pagal pirmąsias tris „Pelėdų karalystės sargų“ dalis.

Vertė Nomeda berkuvienė

  • Pavadinimas originalo kalba: Guardians of Ga'Hoole. The Capture
  • Autorius: Kathryn Lasky
  • Serija: Pelėdų karalystės sargai
  • Leidėjas: Obuoliukas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094035692
  • Vertėjas: Nomeda Berkuvienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2020-02-08

irgi rekomenduoju

2019-05-02

Labai įdomi istorija! Rekomenduoju visiems!

Parašykite atsiliepimą apie "Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastinės knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas", kurį pristato Kathryn Lasky. Siūlome ne tik išsamų "Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kathryn Lasky. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas" perkama kartu