0

Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas (2-as leidimas)

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-02-08 ruta

irgi rekomenduoju

Informacija

Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Obuoliukas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786094035692

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Aš galiu, aš tikrai galiu! Aš jaučiu orą, jaučiu savo sparnų galią. Aš kylu aukštyn. Aš skraidysiu!.."

Staiga, net nespėjęs mostelėti beplunksniais sparneliais, pelėdžiukas Sorenas atsiduria ant žemės. Viršuje liko mylima sesutė Eglantina ir jaukus šeimos lizdas, iš kurio išstūmė vyresnysis brolis Kludas. Vargšelis tikrai būtų žuvęs, bet jį nuo neišvengiamos mirties išgelbėja ir pagrobia mįslingos Sent Lututės našlaičių akademijos patrulis.
Atsidūręs mokykloje Sorenas ima įtarti, jog našlaičių globa – tik juodų kėslų priedanga. Sorenas ir naujoji jo draugė, gudri nykštukinė pelėdžiukė Gilfė, išsiaiškina, kad Sent Lututė iš tiesų yra mokomoji stovykla, kurios vadovai plačiai taiko kvaišinančią mėnesienos terapiją ar plunksnų pešiojimą jaunoms pelėdoms, kad pasiektų savo tikslų. Kaip pabėgti iš gilaus tarpeklio, kai dar nemoki skraidyti? Kokie išbandymai laukia toliau? Narsiojo Soreno istorija tik prasideda...

Indianapolio prerijose, tik ne namelyje, o dvare 1944 m. gimusi Kathryn Lasky – garsi ir ne kartą kritikų įvertinta autorė.
Daugiau kaip šimtą knygų vaikams ir suaugusiems parašiusi K. Lasky seniai domėjosi pelėdomis ir ketino išleisti apie jas pažintinę knygą, bet vėliau persigalvojo ir leido pelėdoms pačioms „papasakoti“ savo legendą. Jaudinanti istorija vos tilpo į 15 knygų.
Warner Bros dar šių metų pabaigoje žada pristatyti 3D animacinę pelėdžiuko Soreno nuotykių versiją pagal pirmąsias tris „Pelėdų karalystės sargų“ dalis.

Vertė Nomeda berkuvienė
2020-02-08

irgi rekomenduoju

2019-05-02

Labai įdomi istorija! Rekomenduoju visiems!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu