0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.9 SoldOut
Knygos "Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas" aprašymas
Staiga, net nespėjęs mostelėti beplunksniais sparneliais, pelėdžiukas Sorenas atsiduria ant žemės. Viršuje liko mylima sesutė Eglantina ir jaukus šeimos lizdas, iš kurio išstūmė vyresnysis brolis Kludas. Vargšelis tikrai būtų žuvęs, bet jį nuo neišvengiamos mirties išgelbėja ir pagrobia mįslingos Sent Lututės našlaičių akademijos patrulis.
Atsidūręs mokykloje Sorenas ima įtarti, jog našlaičių globa – tik juodų kėslų priedanga. Sorenas ir naujoji jo draugė, gudri nykštukinė pelėdžiukė Gilfė, išsiaiškina, kad Sent Lututė iš tiesų yra mokomoji stovykla, kurios vadovai plačiai taiko kvaišinančią mėnesienos terapiją ar plunksnų pešiojimą jaunoms pelėdoms, kad pasiektų savo tikslų. Kaip pabėgti iš gilaus tarpeklio, kai dar nemoki skraidyti? Kokie išbandymai laukia toliau? Narsiojo Soreno istorija tik prasideda...

  • Autorius: Kathryn Lasky
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786094031649

Parašykite atsiliepimą apie "Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas, kurią skaitytojams dovanoja Kathryn Lasky. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kathryn Lasky su knyga Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kathryn Lasky. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pelėdų karalystės sargai. Pagrobimas" perkama kartu