NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pirmadienį viskas kitaip

4.8
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,49 €
Kaina su kodu: 7,64 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2023-01-02 Ula

Gaila, kad tiek mažai šio autoriaus knygų išverstų į lietuvių kalbą. Ji nuostabi.


2024-06-30 8.49 InStock
Į krepšelį 7,64 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Pirmadienį viskas kitaip“ aprašymas

Christine Nöstlinger „Pirmadienį viskas kitaip“ skirta vaikams nuo 10 metų.

„Visada turiu daryti, kaip kiti nori. Ir atrodyti, kaip kiti liepia. Ir kalbėti, kaip kitiems patinka. Ir per televiziją žiūrėti, ką kiti užsimano. Ir valgyti, ir žaisti, ir skaityti, ką kiti liepia. Mokykloj. Grupėj. Ir pas mamą. Man niekada nevalia elgtis, kaip noriu. Bent jau apsikirpti turėtų būti galima, kaip patinka, jei jau išvis reikia kirptis.“

Kati nelengva – jos tėtis gyvena kitame mieste, mama dažnai būna griežta, o mokykloje ji nuolat įsivelia į peštynes su kitais vaikais. Mergaitę supranta tik močiutė Ledi, su kuria ji susitinka pirmadieniais. Vieną iš tokių pirmadienių Kati išsireikalauja, kad Ledi nukirptų jos puikiąsias garbanas ir suformuotų pankišką skiauterę. Prasideda tikra suirutė! Ar Kati pavyks išsaugoti naująją šukuoseną ir amžiams nesusipykti su mama bei draugais?

Istorija apie stiprią, drąsią ir atkaklią mergaitę, gebančią apginti savo nuomonę ir įsitikinimus. Aišku, net stipriausieji kartais neatsisako palaikymo bei pagalbos, kad išmoktų pripažinti savo klaidas ir neprarastų draugų.

Knyga įtraukta į vaikų literatūros eksperto doc. dr. Kęstučio Urbos mokiniams rekomenduojamų knygų sąrašą.

Kristinė Niostlinger (Christine Nöstlinger, 1936–2018) – austrų vaikų rašytoja, sukūrusi daugybę puikių knygų, kurios tapo vaikų literatūros klasika. Už savo kūrybą ji pelnė du svarbiausius tarptautinius vaikų literatūros apdovanojimus: Hanso Christiano Anderseno medalį ir Astridos Lindgren atminimo premiją.2023-01-02

Gaila, kad tiek mažai šio autoriaus knygų išverstų į lietuvių kalbą. Ji nuostabi.

2022-12-21

Mano sūnus turėjo ją perskaityti mokykloje, todėl perskaičiau ir aš, kad suprasčiau, kodėl jis toks nepatenkintas knyga. :)

2022-12-08

Daug peno apmąstymams feminizmo ir lyčių tema Christine Nöstlinger, kaip visada, pralenkė savo laiką.

2022-12-05

Nuo vaikystės mėgau Mini istorijas ir man buvo labai smagu, kaip ir Franzo istorijos. Christine Nöstlinger buvo tiesiog nuostabi autorė! Labai rekomenduojama! Šią knygą padovanojau ir buvo labai smagu.

2022-03-29

Parašykite atsiliepimą apie „Pirmadienį viskas kitaip“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Pirmadienį viskas kitaip“, kurį pristato Christine Nöstlinger. Siūlome ne tik išsamų „Pirmadienį viskas kitaip“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Christine Nöstlinger. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Pirmadienį viskas kitaip“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Pirmadienį viskas kitaip“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Pirmadienį viskas kitaip“ perkama kartu