Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pirmieji žingsniai gerovės link

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 11.95 SoldOut

Knygos "Pirmieji žingsniai gerovės link" aprašymas

2014 metų kovo mėnesį Latvijoje svečiavosi kelių bestselerių autorė, pasauliniu mastu pripažinta lektorė, televizijos ir radijo laidų vedėja multimilijonierė Dani Džonson (Dani Johnson) iš JAV. Rygoje ir Liepojoje vyko seminarai „Pirmieji žingsniai gerovės link“ ir „Auginkime sėkmingą ateities kartą“, juos aplankė daugiau negu 1000 žmonių iš Latvijos ir Lietuvos.
Dabar Dani Džonson bestselerį „Pirmieji žingsniai gerovės link“ galima įsigyti jau ir lietuvių kalba!

Iš šios Dani Džonson knygos sužinosite, kaip daugiau uždirbti per trumpesnį laiką ir išvengti streso, išgirsite daugybę žmonių pasakojimų, kurie atskleis, kaip laikydamiesi 12 sėkmės dėsnių jie pasiekė savo svajones, karjeros viršūnę ir grąžino skolas. Įgysite žinių, kurios padės pakeisti mąstymą ir iš 98 % žmonijos grupės tapti 2 % grupės dalimi, galinčiais didžiuotis pasiekimais ir nepriklausomybe.

Knygoje pateikiama daugybė praktiškų patarimų, praversiančių tiems, kuriems reikalingos gilesnės žinios finansų srityje, taip pat, kurie nori pagerinti santykius su aplinkiniais ir sužinoti daugiau apie skirtingus asmenybės tipus ir kurie bet kurioje gyvenimo srityje nori pasiekti geresnių rezultatų, neaukodami savo laisvalaikio ar laiko, kurį galėtų praleisti su šeima.
Tai daugiau negu 300 puslapių praktiškų patarimų, kuriais galite pasinaudoti jau šiandien.

Dani Džonson užaugo vargingoje šeimoje. Sulaukusi septyniolikos ji susilaukė kūdikio, o dvidešimt vienerių neteko pastogės. Tačiau dvidešimt trejų ji uždirbo savo pirmąjį milijoną. Šiuo metu Dani yra laimingai ištekėjusi penkių vaikų mama ir kelių milijonų dolerių vertės įmonių savininkė.

Siekdama padėti tūkstančiams pasaulio žmonių pasiekti norimus rezultatus, patyrusi milijonierė veda seminarus apie sėkmingo verslo pradžią, pinigų valdymą ir tarpusavio santykius.
Dani Džonson kalbino didžiausių pasaulio laikraščių ir žurnalų („The View“, „Forbes“, „Wall Street Journal“ ir kt.) žurnalistai, o jai sudalyvavus televizijos šou „Slaptasis milijonierius“, ją imta vadinti mėgstamiausia multimilijoniere. Dėl savo klientų pasiektų rezultatų D. Džonson buvo pakviesta dalyvauti garsiausiose JAV televizijos laidose (Opros Vinfri pokalbių laidoje, „Labas rytas, Amerika“, „Fox“ ir bičiuliai“ ir kt.).


  • Autorius: Dani Džonson
  • Leidėjas: SIA Desol
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789934851414

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pirmieji žingsniai gerovės link"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Dani Džonson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pirmieji žingsniai gerovės link", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pirmieji žingsniai gerovės link" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pirmieji žingsniai gerovės link" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pirmieji žingsniai gerovės link"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dani Džonson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pirmieji žingsniai gerovės link" perkama kartu