Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Po aštuoniolikos metų: atsisveikinimas su Jabaniškėmis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 5.47 SoldOut

Knygos "Po aštuoniolikos metų: atsisveikinimas su Jabaniškėmis" aprašymas

Alio,
Esu parašęs ir išleidęs daug poezijos knygų. Dabar beveik galėčiau pasakyti, kad naujai knygai, kaip romanui, novelių ar eilėraščių rinkiniui, reikia tam tikro krustelėjimo ar krestelėjimo. To, kas vyksta, atsitinka, ištinka. Knygos negali būti be permainų autoriaus viduje.
Ši knyga pasirašė vieną pavasarį, kai aštuonioliką metų išgyvenę viename Vilniaus rajone turėjome išsikelti į kitą. Sykiu tai sutapo su keliomis mano paties kelionėmis į svečias šalis. Ėmė ir pasirašė! Aplenkdama daugelį mano paties darbų bei sumanymų. Teisybės vardan: į ją turėjau įtraukti ir kelioliką ankstėliau sukurtų opusų, kad atsirastų "antras planas", įsijungtų "kitas kvėpavimas".
Norėčiau, kad žmonės skaitytų ją kaip vieno pavasario knygą.
Sigitas Geda


  • Autorius: Sigitas Geda
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 68
  • ISBN ar kodas: 9955-567-26-0

Parašykite atsiliepimą apie "Po aštuoniolikos metų: atsisveikinimas su Jabaniškėmis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Po aštuoniolikos metų: atsisveikinimas su Jabaniškėmis", Sigitas Geda. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sigitas Geda su knyga "Po aštuoniolikos metų: atsisveikinimas su Jabaniškėmis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Po aštuoniolikos metų: atsisveikinimas su Jabaniškėmis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sigitas Geda. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Po aštuoniolikos metų: atsisveikinimas su Jabaniškėmis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Po aštuoniolikos metų: atsisveikinimas su Jabaniškėmis" perkama kartu