0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD)

Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (37%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) " aprašymas

Į lietuvių literatūros istoriją Vienažindys įsirašė kaip intymiosios, meilės lyrikos pradininkas, literatūrinio romanso kūrėjas. Vienažindžio „Dainos lietuvininko Žemaičiuose“ yra vienintelis šaltinis, leidžiantis spręsti apie poeto literatūrinį akiratį, požiūrį į poetinę kūrybą, autorinę savimonę. Bendriausia prasme jo rinkinys atskleidžia Romantizmo etstetinių atradimų recepciją ir populiarizaciją sakytinės-rašytinės poezijos paribyje ir laikytinas populiariojo Romantizmo reiškiniu.Parašykite atsiliepimą apie "Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) ", kurią skaitytojams dovanoja Antanas Vienažindys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Vienažindys su knyga "Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Vienažindys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) " perkama kartu