Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD)

Kaina: 10,66 €
Kaina su kodu: 9,59 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 10.656 InStock
Į krepšelį 9,59 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) “ aprašymas

Į lietuvių literatūros istoriją Vienažindys įsirašė kaip intymiosios, meilės lyrikos pradininkas, literatūrinio romanso kūrėjas. Vienažindžio „Dainos lietuvininko Žemaičiuose“ yra vienintelis šaltinis, leidžiantis spręsti apie poeto literatūrinį akiratį, požiūrį į poetinę kūrybą, autorinę savimonę. Bendriausia prasme jo rinkinys atskleidžia Romantizmo etstetinių atradimų recepciją ir populiarizaciją sakytinės-rašytinės poezijos paribyje ir laikytinas populiariojo Romantizmo reiškiniu.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) “

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) “, Antanas Vienažindys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Vienažindys su knyga „Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) “ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) “ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Vienažindys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) “ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) “ perkama kartu