0

Antanas Vienažindys. Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) (serija "Gyvoji poezija")

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Antanas Vienažindys. Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) (serija "Gyvoji poezija")


2020-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Antanas Vienažindys. Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" aprašymas

Į lietuvių literatūros istoriją Vienažindys įsirašė kaip intymiosios, meilės lyrikos pradininkas, literatūrinio romanso kūrėjas. Vienažindžio „Dainos lietuvininko Žemaičiuose“ yra vienintelis šaltinis, leidžiantis spręsti apie poeto literatūrinį akiratį, požiūrį į poetinę kūrybą, autorinę savimonę. Bendriausia prasme jo rinkinys atskleidžia Romantizmo etstetinių atradimų recepciją ir populiarizaciją sakytinės-rašytinės poezijos paribyje ir laikytinas populiariojo Romantizmo reiškiniu.

Parašykite atsiliepimą apie "Antanas Vienažindys. Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) (serija "Gyvoji poezija")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Antanas Vienažindys. Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) (serija "Gyvoji poezija"), kurią skaitytojams dovanoja Sud. Brigita Speičytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Brigita Speičytė su knyga Antanas Vienažindys. Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) (serija "Gyvoji poezija") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Antanas Vienažindys. Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) (serija "Gyvoji poezija") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Brigita Speičytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Antanas Vienažindys. Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) (serija "Gyvoji poezija") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Antanas Vienažindys. Dainos lietuvininko Žemaičiuose (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" perkama kartu