0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Susitikimai prieblandoje (su 2 CD)

Kaina internetu: 13,29 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 2.70 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 13.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Susitikimai prieblandoje (su 2 CD)" aprašymas

„Pasaulis pagal Platelį yra pasaulis pagal šio lyrinio „aš“ savivokoje atsivėrusį pasaulio vaizdą. Gana vientisa, be didelių lūžių Platelio lyrikos istorija grįsta tų pačių filosofinių idėjų, mitologizmų, religinių pasaulėžiūrų dekonstrukcija ir rekonstrukcija vis per tą patį estetinės distancijos slenkstį, ar tai būtų ironijos tropas, ar žinomų siužetų, žinomų autorių keliamų asociacijų interpretacija. Šios lyrikos „aš“ visuomet susitelkęs arba į pažinimo, analizės, mąstymo veiklą, arba į kontempliaciją to, ką pamatė, patyrė, suprato. Siužetine pasaulio vizija likdamas itin artimas Bložės poezijos koncepcijai, melancholiška meditacija Platelis itin priartėja prie savo kartos poetų, ypač Kajoko ir Miliauskaitės.“
Audinga PeluritytėParašykite atsiliepimą apie "Susitikimai prieblandoje (su 2 CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Susitikimai prieblandoje (su 2 CD)", kurią skaitytojams dovanoja Kornelijus Platelis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kornelijus Platelis su knyga "Susitikimai prieblandoje (su 2 CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Susitikimai prieblandoje (su 2 CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kornelijus Platelis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Susitikimai prieblandoje (su 2 CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Susitikimai prieblandoje (su 2 CD)" perkama kartu