-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Poezija. Dainos aidas nuo Veliuonos iki Vaitkuškio

Kaina: 20,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 20.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Poezija. Dainos aidas nuo Veliuonos iki Vaitkuškio" aprašymas

Michalina Zaleskytė – grafienė Stanislovienė Kosakovskienė (Michalina Zaleska – hr. Stanisławowa Kossakowska, 1855-1890), kurios poezijos knyga, išleista 1893 m., ligi šiol kaip bibliografinė retenybė saugoma Kosakovskių šeimos archyve (Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka), pirmą kartą prabyla lietuviškai.

Prikeltas autorės gyvenimas iš užmaršties vieną po kitos grąžina garsias, bet mums vis dar mažai pažįstamas Lietuvos elito gimines, kurios per bendrus salonus, kaimynystę, užmegztas pažintis, vedybas artimai bendravo su daugybe kitų kilmingų asmenų. Michalina leidžia apibendrintai pažinti XIX a. antrosios pusės moterį aristokratę, atverti europietiškos dvarų kultūros akiračius, jų turinį ir dvasią. Michalina grįžta prie gimtosios Veliuonos ir Vaitkuškio rūmų židinio, savo eilėmis atveria amžininkių moterų sąmonės slėpinius, jų pasaulėvaizdį, taurų krikščionišką požiūrį į kitą žmogų, meilę, santuoką, šeimą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Poezija. Dainos aidas nuo Veliuonos iki Vaitkuškio"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Poezija. Dainos aidas nuo Veliuonos iki Vaitkuškio", Michalina Zaleskytė-Kosakovskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Michalina Zaleskytė-Kosakovskienė su knyga "Poezija. Dainos aidas nuo Veliuonos iki Vaitkuškio" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Poezija. Dainos aidas nuo Veliuonos iki Vaitkuškio" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michalina Zaleskytė-Kosakovskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Poezija. Dainos aidas nuo Veliuonos iki Vaitkuškio" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Poezija. Dainos aidas nuo Veliuonos iki Vaitkuškio" perkama kartu