TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Meilė – tai pragaro šuva

Kaina: 21,30 €
Kaina su kodu: 14,91 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 21.301 InStock
Į krepšelį

Knygos "Meilė – tai pragaro šuva" aprašymas

vienatvė šiam pasauly – tokia milžiniška
kad justi net iš lėto laikrodžio rodyklių
slinkimo.

žmonės pervargę
juos suluošino
meilė arba meilės stoka.

Rašydamas apie meilę grubus ir netašytas Charlesas Bukowski apsinuogina iki sielos gelmių. Šiame poezijos rinkinyje „Meilė – tai pragaro šuva“ jis gaivališkai ir nepagražintai kalba apie dažnai nenusisekusius ryšius su moterimis – buvusiomis ir esamomis, meilužėmis, kekšėmis ir nepasiekiamosiomis. Gyvastingu, šiurkščiu ir autentišku balsu eilėraščiuose taip pat prabyla nuolatiniai barų lankytojai, Amerikos darbininkai, atskalūnai ir nepritapėliai. Autorius anaiptol nepoetizuoja tikrovės, jis įžūliai, o kartais jautriai atsiverdamas plėšia nuo jos bet kokį paviršutiniškumą.

Charles Bukowski (1920–1994) – poetas ir prozininkas, vienų laikytas dievuku, įtakingiausiu savo kartos amerikiečių rašytoju, kitų – vulgariu alkoholiku, kurio eilės apskritai neturėtų būti laikomos poezija. Jo eilėraščiai primena trumpus apsakymus, stiliui būdinga šnekamoji kalba, ironija ir sarkazmas. Svarbiausias kūrybos bruožas – sąžiningumas, dėl kurio autorių galima mėgti arba jo nekęsti.


  • Pavadinimas originalo kalba: Love is a Dog from Hell, Poems 1974–1977
  • Autorius: Charles Bukowski
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 330
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094275944
  • Vertėjas: Gediminas Pulokas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Meilė – tai pragaro šuva"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Meilė – tai pragaro šuva", Charles Bukowski. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Charles Bukowski su knyga "Meilė – tai pragaro šuva" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Meilė – tai pragaro šuva" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Charles Bukowski. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Meilė – tai pragaro šuva" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Meilė – tai pragaro šuva" perkama kartu