NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Politikų psichologija

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-09-07 milda

Labai protinga knyga,ir lengvu stilium parasyta.Pasirodo kad autorius seime dirbo mokslini darba.Taigi negaila jam servizo uz mokesciu moketoju pinigus. Jei ir kiti seimunai dirbtu panasius darbus tai kur kas ramiau ir maloniau butu zmonems.Aciu!


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 2.49 SoldOut

Knygos "Politikų psichologija" aprašymas

Dr. Gediminas Navaitis – žymus psichologinio konsultavimo, psichoterapijos specialistas, daugelio mokslo ir mokslo populiarinimo straipsnių, 30 knygų lietuvių ir užsienio kalbomis autorius.Knyga "Politikų psichologija" yra skirta politikų psichologijos analizei. Remdamasis didele konsultacine praktika ir individualių atvejų tyrimais, autorius apžvelgia Lietuvos politikų asmenybes, aptaria jų tarpusavio bendravimo, įvaizdžio kūrimo, lyderystės ir kitus aspektus. Knyga skiriama politikams, psichologams, politologams ir visiems, kurie domisi šiuolaikinės Lietuvos politiniu gyvenimu.

 

"Gedimino Navaičio "Politikų psichologija" – originali knyga, kurią turėtų perskaityti kiekvienas politikas, kiekvienas norintis tapti politiku, kiekvienas pilietiškai aktyvus žmogus. Tai, ko gero, pati įdomiausia politinės psichologijos knyga, pasirodžiusi Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad Gediminas Navaitis sugeba pasiūlyti intelektualų, gilų ir įdomų požiūrį į politiką."

Eligijus Masiulis, LR Liberalų sąjūdžio pirmininkas
"Ši knyga – pirmasis bandymas Lietuvoje susisteminti žmonių psichologijos poveikio politikai aspektus. Tai seniai lauktas darbas, reikalingas ir politikams, ir juos stebintiems piliečiams, leisiantis geriau pažinti politikos procesų priežastis. Suvokus psichologinę valdžios prigimtį, politika tampa suprantamesnė ir atsakingiau vertinama."

Doc. dr. Lauras Bielinis, politologas

 

"Dr. Gediminas Navaitis gerai žinomas Lietuvos ir Europos psichologams. Nauja jo knyga yra puiki dovana visiems besidomintiems politikos psichologija. Joje darniai dera kritiškas mokslinis požiūris ir ilgametės konsultacinio darbo patirties įžvalgos. Ši knyga, atskleidžianti ne fasadinę, rinkiminę, o realią politikų gyvenimo pusę, taps asmenybių tyrimų Lietuvoje pradžia. Ją tikrai turėtų perskaityti kiekvienas." 

Doc. dr. Gintaras Chomentauskas, "Žmogaus studijų centro" prezidentas, žurnalo "Psichologija tau" redaktorius.


Kiti taip pat domėjosi


2011-09-07

Labai protinga knyga,ir lengvu stilium parasyta.Pasirodo kad autorius seime dirbo mokslini darba.Taigi negaila jam servizo uz mokesciu moketoju pinigus. Jei ir kiti seimunai dirbtu panasius darbus tai kur kas ramiau ir maloniau butu zmonems.Aciu!

Parašykite atsiliepimą apie "Politikų psichologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Politikų psichologija", Gediminas Navaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gediminas Navaitis su knyga "Politikų psichologija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Politikų psichologija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gediminas Navaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Politikų psichologija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Politikų psichologija" perkama kartu