TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Gediminas Navaitis (g. 1948 m. spalio 19 d., Vilnius) – žinomas psichologijos specialistas, šeimos (konsultavimo) psichologas ir psichoterapeutas, politikas, daugelio mokslo ir mokslo populiarinimo  straipsnių, 36 knygų lietuvių ir užsienio kalbomis autorius. Baigė Vilniaus A. Vienuolio mokyklą. 1969–1974 m.

Gediminas Navaitis knygos

Rasta: 11

Princesė ir karžygys: pasakų psichologija | Gediminas Navaitis
-30% su kodu: KALĖDOS
10,25 €
Kaina su kodu: 7,17 €
Turime sandėlyje
Laimės ekonomika | Gediminas Navaitis
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
32,39 €
Kaina su kodu: 22,67 €
Turime sandėlyje
Laimėtojai | Gediminas Navaitis
-30% su kodu: KALĖDOS
1,86 €
Kaina su kodu: 1,30 €
Turime sandėlyje
Atsakingas žaidimas | Gediminas Navaitis
-30% su kodu: KALĖDOS
11,69 €
Kaina su kodu: 8,18 €
Turime sandėlyje
Rasta: 11

studijavo psichologiją Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete, įgijo psichologo specialybę. Gediminas Navaitis yra vedęs žmoną Julitą. Turi tris vaikus – Auksę, Tadą ir Aistę.

Autoriaus publicistiniai straipsniai ir psichologinės knygos vertinami, kaip literatūra, skirta norintiems geriau pažinti save, atrasti geresnį santykio su artimaisiais modelį.  „Reikšmingiausias modernios psichologijos atradimas, – rašo autorius, – galima pakeisti savo gyvenimą, pakeitus galvojimą apie jį.“

Autorius domisi ir visuomeniniais, kultūros, ekonomikos klausimais. „Laimės ekonomika“ - knyga, kurioje rasite atsakymus į klausimus: „Kodėl rinkos ekonomika auga ir nuolat patiria krizes?“, „Ar galime įveikti ekologines problemas ir socialinę nelygybę?“, „Kodėl vidurinės klasės padėtis nebegerėja? Ko turėtume mokyti vaikus?“.

G. Navaičio monografija „Laimėtojai“ skirta psichologinei ir socialinei loterijų laimėtojų situacijos analizei. Knygoje pateikiami tyrimai, susiję su loterijose dalyvaujančiais asmenimis, siekiant ne tik pakalbėti apie priklausomybę nuo azartinių lošimų, bet ir aptarti troškimo laimėti fenomeną, apie kurį autorius rašo: „loterijų laimėtojų patirtis naudinga mums visiems. Galime ja pasinaudoti ir gražias svajones apie laimėjimus, kurios vertingos pačios savaime, papildyti žiniomis kaip kiti leidžia pinigus. Gal tai padės tapti truputi laimingesniais?“.

Mūsų e. knygyne jūsų laukia ir daugiau psichologinių leidinių bei saviugdai skirtos literatūros, kuri gali tapti puikiu vedliu savęs pažinimo kelyje. Atkreipkite dėmesį į dažnai skelbiamas akcijas ir išpardavimus ir įsigykite trokštamas knygas palankesnėmis kainomis iš Patogupirkti.lt!