Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Populiariausios pasaulio pasakos lietuviškai ir angliškai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-11-24 Inesa


Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 8.89 SoldOut

Knygos "Populiariausios pasaulio pasakos lietuviškai ir angliškai" aprašymas

Mokykimės anglų kalbos kartu su populiariausių pasaulio pasakų herojais!

Šios pasakos kviečia skaitytoją žvilgtelėti į pilną stebuklų pasaulį: jame gyvena colio dydžio mergaitė, liūdnas ančiukas, žiauri karalienė, fėjos ir raganos. Šiame pasaulyje gėris visada nugali blogį.

H.K. Anderseno, Š.Pero ir brolių Grimų pasakos, pateiktos paprasta anglų kalba, yra puiki priemonė patraukti vaikus mokytis užsienio kalbos. Pasakos išverstos į lietuvių kalbą. Kiekviename puslapyje įrašyti keturi anglų kalbos žodžiai ir posakiai, jų tarimas, vertimas į lietuvių kalbą ir mažas piešinys. Žodyne leidinio pabaigoje šie žodžiai išdėstyti anglų kalbos abėcėlės tvarka.


  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 103
  • Formatas: 21x30, kietas viršelis
  • ISBN ar kodas: 9789955407836

Kiti taip pat domėjosi


2020-11-24

2013-03-01

Labai gerai vaku mokytis anglų. Beje ir ne tik:)

Parašykite atsiliepimą apie "Populiariausios pasaulio pasakos lietuviškai ir angliškai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Populiariausios pasaulio pasakos lietuviškai ir angliškai", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Populiariausios pasaulio pasakos lietuviškai ir angliškai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Populiariausios pasaulio pasakos lietuviškai ir angliškai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Populiariausios pasaulio pasakos lietuviškai ir angliškai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Populiariausios pasaulio pasakos lietuviškai ir angliškai" perkama kartu