⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Raudonkepuraitė ir kitos Šarlio Pero pasakos

2022-08-31 12.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Raudonkepuraitė ir kitos Šarlio Pero pasakos" aprašymas

Puiki pačių žinomiausių pasaulio pasakų kolekcija, kurią sudaro tokie šedevrai kaip „Batuotas Katinas“, „Pelenė“, „Miegančioji Gražuolė“, „Rikė Kuoduotasis“, „Mėlynbarzdis“, „Fėjos dovanos“ ir daug kitų.

Šios nuostabios istorijos kupinos meilės, didvyriško žavesio, stebuklų, paslapčių, o jų laiminga pabaiga pavergia ir jaunų, ir vyresnių skaitytojų širdis.


  • Autorius: Šarlis Pero (Charles Perrault)
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 148
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269380
  • Vertėjas: Ligita Veselgaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Raudonkepuraitė ir kitos Šarlio Pero pasakos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Raudonkepuraitė ir kitos Šarlio Pero pasakos", kurį pristato Šarlis Pero (Charles Perrault). Siūlome ne tik išsamų "Raudonkepuraitė ir kitos Šarlio Pero pasakos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Šarlis Pero (Charles Perrault). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Raudonkepuraitė ir kitos Šarlio Pero pasakos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Raudonkepuraitė ir kitos Šarlio Pero pasakos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Raudonkepuraitė ir kitos Šarlio Pero pasakos" perkama kartu