TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Pasakų laivu aplink pasaulį

  • Nauja knyga
Kaina: 19,55 €
Kaina su kodu: 13,68 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 19.548 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasakų laivu aplink pasaulį" aprašymas

Nuo neatmenamų laikų pasakos sekamos ir mėgstamos visame pasaulyje. Knygoje „Pasakų laivu aplink pasaulį“ surinktos gražiausios įvairių kultūrų pasakos ir pasaulio tautų išmintis. Jos nuskraidins į jūrų valdovo karaliją, į šiaurės platybes – pas laukinius trolius, į atokiąją Kiniją – pas drakonų valdovą, į rytų tolius – prie stebuklingojo žibinto, į Rusiją – pas baisuoklę Babą Jagą ir net į Afriką – ką ten gyvūnai kalba, paklausyti.

Dėl vaikams lengvai suprantamų tekstų ir nuostabių dailininkės Anne Hofmann iliustracijų ši knyga – tikras pasakų lobis visai šeimai. Leiskitės kartu į pasakų kelionę po pasaulį!


  • Iliustratorius: Anne Hofmann
  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094803833
  • Vertėjas: Zita Baranauskaitė-Danielienė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Parašykite atsiliepimą apie "Pasakų laivu aplink pasaulį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos prieš miegą

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pasakų laivu aplink pasaulį", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pasakų laivu aplink pasaulį" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pasakų laivu aplink pasaulį". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pasakų laivu aplink pasaulį" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pasakų laivu aplink pasaulį" perkama kartu