NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Pyro pergalė (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 5.79 SoldOut

Knygos "Pyro pergalė (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Žinomas Rusijos istorikas Markas Soloninas knygoje „Pyro pergalė: kaip Sovietų Sąjunga nugalėjo kare“ analizuoja SSRS politiką II pasaulinio karo metu ir aiškinasi, kas padėjo Stalino imperijai atsilaikyti prieš nacių karo mašiną.


Knyga „Pyro pergalė: kaip Sovietų Sąjunga nugalėjo kare“ – tai M. Solonino analitiniai straipsniai, kuriuose jis analizuoja SSRS veiksmus pradedant Miuncheno suokalbiu (1938 m.) ir baigiant pokario ginklavimosi varžybomis tarp SSRS ir JAV. Istorikas įrodinėja, jog Sovietų Sąjungos pergalė Antrajame pasauliniame kare iš esmės buvo sėkmingai susiklosčiusių aplinkybių padarinys, kurio tikrai nebuvo galima numatyti iš anksto. Veikiau atvirkščiai – iš anksto buvo galima nuspėti, kad Sovietų Sąjungai gresia pralaimėjimas.


M. Soloninas pagrindiniame knygos skyriuje „Kodėl Sovietų Sąjunga nugalėjo Antrajame pasauliniame kare?“ teigia, jog šią pergalę gana smarkiai nulėmė Hitlerio nesugebėjimas pasinaudoti savais laimėjimais ir išnaudoti puikių progų. 1941 metais, kai pergalė kone buvo Hitlerio rankose, jis taip ir nepasinaudojo galimybe sutriuškinti Staliną, be to, nesugebėjo sau palenkti antikomunistiškai nusiteikusių SSRS tautų ar į nelaisvę paimtų raudonarmiečių.


Autorius pabrėžia ir iki šiol Rusijoje visiškai nuvertinamą amerikiečių pagalbą – lendlizo programą. Pasak jo, be šios milijardinės paramos – kovos technikos, ginkluotės, drabužių bei maisto – SSRS nebūtų turėjusi net batų kareiviams, todėl apie pergalę tikrai būtų galima tik pasvajoti.


Paskutiniame knygos skyriuje, kalbėdamas apie Rusijos patriotų norus nušluoti JAV nuo žemės paviršiaus, M. Soloninas primena, kad buvo metas, kai amerikiečiai lengvai galėjo visą Sovietų Sąjungą paversti radioaktyvia dykuma. Jis aiškinasi ginklavimosi varžybų pokario metais eigą ir tai, kas nulėmė jų baigtį.


Stalino imperija iš esmės buvo pasmerkta žlugti, tačiau aplinkybės klostėsi palankiau jai, o ne nacistinei Vokietijai. Tačiau likusi viena Sovietų Sąjunga niekaip nebūtų pasiekusi pergalę. Tai, ką istorikas atskleidžia knygoje „Pyro pergalė: kaip Sovietų Sąjunga nugalėjo kare“ – ne itin Kremliui malonūs faktai. Jis analizuoja mažai žinomas Leningrado blokados aplinkybes, primena didelę reikšmę turėjusią amerikiečių pagalbą ir drąsiai abejoja Stalino imperijos galia.


Markas Soloninas (g. 1958 m.) – vienas žinomiausių šiuolaikinių Rusijos istorikų. Rašo apie Antrąjį pasaulinį karą, nuo 2016 metų gyvena Estijoje. Jau mokykloje jį domino istorija, o II pasaulinis karas M. Soloniną palietė asmeniškai – jo tėvas ir kiti šeimos vyrai tarnavo Raudonojoje Armijoje, kai kurie žuvo. Tačiau baigęs mokyklą jis pasirinko studijuoti aviacijos inžineriją ir vėliau dirbo aviacijos institute, nes nemanė, kad galėtų būti nešališkas istorikas tuometinėje Sovietų Sąjungoje.

M. Soloninas parašė septynias knygas, Rusijoje parduota per 270 tūkstančių egzempliorių, jos verčiamos į lenkų, čekų, estų, lietuvių, vokiečių, rumunų, slovakų kalbas.


  • Autorius: Mark Solonin
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955266327-BR
  • Vertėjas: Vitalijus Michalovskis
  • Iš kokios kalbos versta: rusų

Parašykite atsiliepimą apie "Pyro pergalė (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Mark Solonin pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pyro pergalė (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pyro pergalė (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pyro pergalė (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pyro pergalė (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mark Solonin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pyro pergalė (knyga su defektais)" perkama kartu