0

Maži dalykai dideli

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina Internetu: 7,99 €
Kaina Knygyne: 11,19 €*
Sutaupote: 3.20 € (29%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Maži dalykai dideli

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 293
  • ISBN ar kodas: 9786094661532

2020-08-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Maži dalykai dideli" aprašymas

- knyga, kuri padės atsakyti į svarbiausius gyvenimo klausimus.


„Štai ir pradėjau naujus metus, - tokia buvo paskutinė mintis, - tik nieko naujo jie man neatneš“.

Ir užmigau, net nenutuokdamas, kaip smarkiai klydau.


Francesc Miralles (Franse Miralesas, g. 1968 m. Barselonoje) – ispanų rašytojas, keliautojas, žurnalistas, parašęs daugiau nei trisdešimt knygų. Jo romanas apie vienišiaus Samuelio ir katino Mišimos gyvenimą “Maži dalykai dideli” iškart tapo tarptautiniu bestseleriu, šiuo metu jis išverstas į 20 kalbų.


Samuelis – vokiečių literatūros dėstytojas. Visiškai vienišas ir su tuo susitaikęs. Naujųjų metų naktį jis užmiega įsitikinęs, jog nieko nauja jo gyvenime neįvyks. Tačiau tuomet į jo butą Barselonos centre netikėtai užklysta… katinas. Ir su naujojo įnamio Mišimos pasirodymu ramus ir nuobodus Samuelio gyvenimas ima keistis stulbinančiu greičiu. Jis suvokia, kad pasaulyje yra ne vienas; jam tenka susidraugauti su rašytoju ir mąstytoju, gyvenančiu kaimynystėje, jam tenka išdrįsti daryti dalykus, kurių jis niekuomet nedarė ir kurių visuomet vengė. Gyvenimas dar labiau prisipildo spalvų, naujų potyrių ir pojūčių, kai Samuelis sutinka trisdešimt metų nematytą savo jaunystės meilę Gabrielę...


“Maži dalykai dideli” – romanas, kupinas meilės, ilgesio, drąsos išlįsti iš vienatvės kiauto, pasivaikščiojimų po užburiančią Barseloną ir neabejotinai teisingos kačių filosofijos. Tai lengva, o drauge protinga knyga tiems, kurie nori be didelių pastangų atsakyti sau į svarbiausius gyvenimo klausimus. Nes viskas prasideda nuo mažų dalykų, kurie gyvenime dažnai tampa ne tik dideli, o ir patys svarbiausi. Tereikia juos pastebėti ir įsileisti į gyvenimą.


Iš ispanų kalbos vertė Alma Naujokaitienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai perkama kartu