NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Salveo. Laukinių augalų reikšmė sveikatai

Kaina: 9,10 €
Kaina su kodu: 8,19 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 9.1 InStock
Į krepšelį

Knygos "Salveo. Laukinių augalų reikšmė sveikatai" aprašymas

Pabaltijo gyventojai dar netolimoje praeityje maistui naudojo daugiau nei 100 pavadinimų laukinių augalų. Augalai niekur nedingo, jie laukia, kad mes juos ir vėl pradėsime vartoti kasdieninėje mityboje. Patys svarbiausi ir stipriausiai veikiantys augalai įtraukti 5"Salveo" mišinio sudėtį; juose yra virš 20 augalų, jie sudaro 3 grupes (šaknys, žievės, žalumynai), ir visos trys grupės reikalingos organams, bet pagrindinė grupė yra žaliųjų augalų grupė. Vaikams trūksta geležies, jiems mažakraujystė ir acidozinis kraujas. Silpnai dirba endokrininė sistema. Deformuoti stuburai. Kasos, inkstų ir kepenų masė sumažėjusi. Bloga oda, plaukai ir t. t.
Bet niekas nepasakoja - kodėl?! Ir ką daryti?

Dažniausiai tai yra dėl mikroelementų trūkumo organizme, ypač dėl geležies ir vario trūkumo, tai ir yra pagrindinė priežastis, kad tiek daug vaikų - dvasiniai ligoniai. Kultūriniuose augaluose mikroelementų labai mažai, nes dirvožemis nualintas. Mes mikroelementus galime gauti tik iš laukinių augalų.
Kuo tamsesnis lapas, tuo daugiau chlorofilo, reiškia, ir geležies (Fe). Geležis it magnetas pritraukia kitus 27 mikroelementus - vienų mažiau, kitų - daugiau, bet tokiu santykiu, kad ląstelės galėtų juos Įsisavinti, skirtingai, negu neorganinius geležies preparatus. Chlorofilas "suėda" vėžio ląsteles, tą žmonės turi žinoti. Chlorofilas - tai natūralus tonusas!

"Salveo" augalų mišinyje svarbiausia yra žaliųjų augalų grupė, bejos negali būti sveika endokrinininė sistema, nervų ląstelės ir smegenys, bet ypatingai kasa, kuri drauge su gleivine sudaro imuninę sistemą. Jei kasa degeneruoja, mes pasenstame pirma laiko, bet, jei ją atstatysime, atsistatys bendrai visas organizmas, net vizualiai, nes atsistato visa imuninė sistema. "Salveo" gydo ir vidines, ir išviršines negyjančias žaizdas, regeneruoja audinius. Be "Salveo" tai neįmanoma.

Jau 30 metų "Salveo" galima pirkti Latvijos vaistinėse ir Lietuvos sveikatinimo? parduotuvėse. "Salveo" augalų mišinį turėtų vartoti visi, o ypač vaikai. Tai vienintelis kelias Į stiprią ir gerą sveikatą!


  • Autorius: Ilze Jansone
  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 215
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789984851488

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Salveo. Laukinių augalų reikšmė sveikatai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie vaistažoles

Ilze Jansone pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Salveo. Laukinių augalų reikšmė sveikatai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Salveo. Laukinių augalų reikšmė sveikatai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Salveo. Laukinių augalų reikšmė sveikatai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Salveo. Laukinių augalų reikšmė sveikatai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilze Jansone tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Salveo. Laukinių augalų reikšmė sveikatai" perkama kartu