0

Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto

Informacija

Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto

  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 5-430-03523-8

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto" aprašymas
Ši knyga šviesios atminties rašytojos Astridos Lindgren vaikystės prisiminimų ir esė knyga. Joje autorė pasakoja savo tėvų meilės istoriją, prisimena vaikystės namus, pirmąsias pasakas, kūrybinio kelio pradžią, perteikia pamąstymus apie knygos, kaip kultūros vertybes, atsiradimą bei galimybę išlikti, įpina į atsiminimus ir švedų poezijos pavyzdžių. Paskutinis pasakojimas - nuostabi iš XVIII a. Vokietijos atkeliavusi meilės istorija. Knyga skiriama visiems, kam artima Astridos Lindgren asmenybė ir kūryba, Švedijos dvasia ir kultūra.

Parašykite atsiliepimą apie "Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto, kurią skaitytojams dovanoja Astrid Lindgren. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Astrid Lindgren su knyga Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Astrid Lindgren. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto" perkama kartu