NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 3.15 SoldOut

Knygos "Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto" aprašymas

Ši knyga šviesios atminties rašytojos Astridos Lindgren vaikystės prisiminimų ir esė knyga. Joje autorė pasakoja savo tėvų meilės istoriją, prisimena vaikystės namus, pirmąsias pasakas, kūrybinio kelio pradžią, perteikia pamąstymus apie knygos, kaip kultūros vertybes, atsiradimą bei galimybę išlikti, įpina į atsiminimus ir švedų poezijos pavyzdžių. Paskutinis pasakojimas - nuostabi iš XVIII a. Vokietijos atkeliavusi meilės istorija. Knyga skiriama visiems, kam artima Astridos Lindgren asmenybė ir kūryba, Švedijos dvasia ir kultūra.


  • Autorius: Astrid Lindgren
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 5-430-03523-8

Parašykite atsiliepimą apie "Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros memuarai

Astrid Lindgren pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Astrid Lindgren tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Samuelis Augustas iš Sevedstorpo ir Hana iš Hulto" perkama kartu