Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Savarankiškų ir laboratorinių darbų atlikimo metodika

Kaina: 18,63 €
Kaina su kodu: 16,77 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 18.632 InStock
Į krepšelį 16,77 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Savarankiškų ir laboratorinių darbų atlikimo metodika“ aprašymas

Savarankiškų ir laboratorinių darbų atlikimo bei įforminimo metodika skirta studentų ir magistrantų savarankiškiems bei laboratoriniams darbams atlikti ir įforminti rengiant modulius Žalioji laivyba (magistrantūros studijos), Jūreivystės plėtros problemos ir tyrimų kryptys (magistrantūros studijos). Logistika ir administravimas (magistrantūros studijos). Nestandartinių logistikos situacijų valdymas (bakalauro studijos), Laivybos organizavimas uoste (bakalauro studijos), SGD gabenimo ir krovos technologijos (bakalauro studijos), pasitelkiant naujausius mokslo ir technikos pasiekimus.

Ši savarankiškų ir laboratorinių darbų atlikimo bei įforminimo metodika gali būti naudinga transporto inžinerijos, laivavedybos, uosto ir transporto planavimo, projektavimo bei valdymo specializaciją pasirinkusiems bakalaurams, magistrantams, spe-cialistams, visiems dirbantiesiems jūrų transporto srityje arba tuo besidomintiesiems.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Savarankiškų ir laboratorinių darbų atlikimo metodika“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Transporto inžinerijos knygos

Donatas Paulauskas, Vytautas Paulauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Savarankiškų ir laboratorinių darbų atlikimo metodika“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Savarankiškų ir laboratorinių darbų atlikimo metodika“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Savarankiškų ir laboratorinių darbų atlikimo metodika“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Savarankiškų ir laboratorinių darbų atlikimo metodika“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Donatas Paulauskas, Vytautas Paulauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Savarankiškų ir laboratorinių darbų atlikimo metodika“ perkama kartu