Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Skiemenuotos pasakos 2. Kaip senelis ir senutė ropę rovė. Išdidūs baravykai. Laimingas žmogus

Kaina: 6,99 €
Kaina su kodu: 6,29 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 6.99 InStock
Į krepšelį 6,29 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Skiemenuotos pasakos 2. Kaip senelis ir senutė ropę rovė. Išdidūs baravykai. Laimingas žmogus" aprašymas

Atnaujintoje antroje paveikslėlių knygelių serijos SKIE-ME-NUO-TOS PA-SA-KOS dalyje rasite tris gerai žinomas, pamokančias pasakaites: „Kaip senelis ir senutė ropę rovė“, „Išdidūs baravykai“ ir naująją „Laimingas žmogus“.

Skaitydami linksmai atgijusias istorijas darbštuoliams seneliams padėsite išrauti ropę, gal rasite miške pasislėpusius baravykus, o drauge su liūdesio liga susirgusiu karaliumi ieškosite laimės – gal surasite?

Knyga skirta besimokantiems skaityti 4-7 metų vaikams. Tekstas knygelėje su-skie-me-nuo-tas, o žodžio dalis, kurią reikia kirčiuoti, paryškinta, kad jaunasis skaitytojas galėtų lengvai skaityti pats.


  • Serija: Skiemenuotos pasakos
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 21x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094794346

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skiemenuotos pasakos 2. Kaip senelis ir senutė ropę rovė. Išdidūs baravykai. Laimingas žmogus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skiemenuotos pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Skiemenuotos pasakos 2. Kaip senelis ir senutė ropę rovė. Išdidūs baravykai. Laimingas žmogus", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Skiemenuotos pasakos 2. Kaip senelis ir senutė ropę rovė. Išdidūs baravykai. Laimingas žmogus" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Skiemenuotos pasakos 2. Kaip senelis ir senutė ropę rovė. Išdidūs baravykai. Laimingas žmogus". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Skiemenuotos pasakos 2. Kaip senelis ir senutė ropę rovė. Išdidūs baravykai. Laimingas žmogus" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Skiemenuotos pasakos 2. Kaip senelis ir senutė ropę rovė. Išdidūs baravykai. Laimingas žmogus" perkama kartu