0

Stalingradas. Tragedija prie Volgos

  • Nuolaida knygai -57%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 18,29 €*
Sutaupote: 10.30 € (57%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Stalingradas. Tragedija prie Volgos

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955266648

2021-02-28 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Stalingradas. Tragedija prie Volgos" aprašymas

Stalingrado kautynės ir vokiečių 6-osios armijos tragedija – vienas dramatiškiausių Antrojo pasaulinio karo istorijos puslapių. Apie šią 1942 m. pab.–1943 m. pr. vykusią dramą iki šiol leidžiamos knygos, ieškoma atsakymų į klausimus, kas kaltas dėl vokiečių pralaimėjimo ir kodėl nepavyko išvengti visiškos apsupties.

Šioje Joachimo Wiederio ir Heinricho von Einsiedelio knygoje „Stalingradas. Tragedija prie Volgos“ dar kartą bandoma pažvelgti į tų dienų įvykius.

Knyga sudaryta iš kelių dalių. Pirmoje pateikti Stalingrado pragare kovojusio vokiečių ryšių karininko J. Wiederio prisiminimai. Autorius pasakoja, kaip jis su savo padaliniu atsidūrė Stalingrade, kaip pateko į apsuptį ir tapo belaisviu. Kituose skyriuose pateikiamas autoriaus ir sudarytojų požiūris į aukščiausius Vermachto vadus, feldmaršalą E. von Mansteiną, feldmaršalą F. Paulusą, generolą W. von Seydlitzą, jų charakteristikos ir veiksmų vertinimai.

Iš vokiečių kalbos vertė Laima Kuprienė

Parašykite atsiliepimą apie "Stalingradas. Tragedija prie Volgos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: II-asis pasaulinis karas

Joachim Wieder, Heinrich von Einsiedel parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Stalingradas. Tragedija prie Volgos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Stalingradas. Tragedija prie Volgos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Stalingradas. Tragedija prie Volgos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Stalingradas. Tragedija prie Volgos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joachim Wieder, Heinrich von Einsiedel tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Stalingradas. Tragedija prie Volgos" perkama kartu