Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Svajoklis Streindžas

Kaina: 18,99 €
Kaina su kodu: 17,09 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 18.99 InStock
Į krepšelį 17,09 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Svajoklis Streindžas“ aprašymas

Jam viskas buvo įdomu: demonai ir sparnakaliai, serafimai ir dvasios. Lyg vaikas tikėjo magija, lyg valstietis tikėjo šmėklomis. Jau pirmąją dieną užkritus pasakų knygai susilaužė nosį, ir kiti ėmė kalbėti, kad šis nutikimas viską pasako apie keistuolį Laslą Streindžą: jis išsiblaškęs, gyvena savame pasakų ir išgalvotų istorijų pasaulyje.
Todėl ir vadino jį svajokliu, dėl to neklydo, bet nesuprato svarbiausio. Laslas buvo kitoks svajoklis, nei jie įsivaizdavo. Jis turėjo svajonę – rodančią kelią ir tokią stiprią, kad net tapo antrąja siela. Visos mintys sukosi tik apie ją.

Sakoma, kad svajonė pasirenka svajoklį, o ne atvirkščiai. Jaunesnysis bibliotekininkas ir karo našlaitis Laslas Streindžas visad įtarė, kad jo svajonė pasirinko neteisingai. Nuo pat mažens jis kaip apsėstas domėjosi paslaptingu Raudų miestu, kadaise egzistavusiu, o vėliau dingusiu iš visų įrašų ir žmonių pasakojimų. Tačiau tam, kad išdrįstum palikti namus ir leistumeisi į tolimus kraštus ieškoti prarasto miesto, reikėtų kur kas narsesnio žmogaus nei Laslas. Bet vieną dieną drauge su grupe legendinių karių atvyksta herojus vardu Dievažudys, ieškodamas mokslininkų ir specialistų, galinčių padėti įspėti Raudų miesto paslaptį. Tai vienintelė Laslo galimybė, kurią reikia griebti už ragų – arba pamiršti savo svajonę amžiams.

Kas nutiko prieš du šimtus metų Raudų mieste, kad apie jį daugiau niekas nebegirdėjo? Ką užmušė Dievažudys, kad buvo taip pramintas? Ir kokiai paslapčiai įminti jis ieško pagalbininkų?

Visi atsakymai – ir dar daugiau klausimų – slypi Raudų mieste.

Čia laukia košmarai ir naktiniai drugiai, žudynės ir meilė, kaustantis siaubas ir neįtikėtini stebuklai. Sveiki atvykę į Raudų miestą.

Laslą Streindžą daugelis laiko keistuoliu ir nepataisomu svajokliu. Jam nerūpi nei merginos, nei draugai, nei gyvenimas anapus bibliotekos sienų. Laslas kaip apsėstas senuose dokumentuose ieško bent menkiausių žinių apie kadaise didingą Raudų miestą, taip vadinamą dėl to, kad tikrojo jo pavadinimo jau seniai niekas neatsimena. Kada nors ten apsilankyti ir įminti prarasto miesto paslaptį – pati didžiausia Streindžo svajonė. Tačiau vieną dieną paaiškėja, kad net patys neįmanomiausi dalykai visgi gali tapti realybe. Tai įspūdingas literatūros kūrinys, kuriame mitai atgyja, svajonės ir sapnai pinasi su tikrove, o veikėjai susiduria su amžinais klausimais: ar įmanoma atleisti už neatleistiną žiaurumą, ar kerštas – vienintelė išeitis, ar galima mylėti kitą nepaisant to, kas jis yra, kaip susitaikyti su skausmu, kurio nepajėgi pamiršti? Michael L. Printz garbės medaliu apdovanota ir ne vienam literatūriniam apdovanojimui nominuota knyga skirta vyresniesiems paaugliams ir jaunimui, tačiau rašytojos kuriamas įspūdingas pasaulis bei turtinga vaizduotė patrauks ir suaugusį skaitytoją. „Svajoklis Streindžas“ – pirmoji dilogijos dalis, istorija tęsiama romane „Košmarų mūza“.

Amerikiečių maginės fantastikos autorė Laini Taylor (g. 1971 m.), parašiusi per dešimtį knygų, Lietuvos skaitytojams pažįstama iš romano „Kaulų ir dūmų duktė“. Ji nuo pat mažens svajojo tapti rašytoja ir savo pirmąją knygą užbaigė būdama trisdešimt penkerių. Kaip pati sako, nors iš pradžių jai atrodė, kad tiek metų pirmajai knygai yra labai daug, tačiau kuo toliau, tuo labiau supranta, kad iš tiesų tai labai mažai. Laini Taylor drauge su vyru ir dukra gyvena Portlende, JAV. Jai labai patinka knygos, knygynai, kelionės, pusryčiai, šokoladas, mango vaisiai bei susapnuoti naujus pasakojimus.


  • Autorius: Laini Taylor
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 570
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094419157
  • Vertėjas: Almantė Rimavičienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Svajoklis Streindžas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastinės knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Svajoklis Streindžas“, kurį pristato Laini Taylor. Siūlome ne tik išsamų „Svajoklis Streindžas“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Laini Taylor. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Svajoklis Streindžas“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Svajoklis Streindžas“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Svajoklis Streindžas“ perkama kartu