NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Švelnus švedų priešmirtinio tvarkymosi menas. Kaip išlaisvinti save ir savo šeimą iš viso gyvenimo netvarkos

Kaina: 21,99 €
Kaina su kodu: 19,79 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 21.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Švelnus švedų priešmirtinio tvarkymosi menas. Kaip išlaisvinti save ir savo šeimą iš viso gyvenimo netvarkos" aprašymas

Švedijoje egzistuoja keli unikalūs tvarkymosi būdai: döstädning, , reiškiantis mirtį, ir städning, įvardijantis valymą. Knyga „Švelnus švedų priešmirtinio tvarkymosi menas“ yra būtent apie tai – išskirtinį namų priežiūros būdą, įkvepiantį iš anksto tvarkytis taip, lyg galėtum numirti bet kurią minutę. Tokiu būdu išvengiama per visą gyvenimą prikauptų nereikalingų daiktų, su kuriais po mirties tektų vargti artimiesiems.

Pasitelkusi skandinavišką humorą ir išmintį menininkė Margareta Magnusson ne tik moko gyventi minimalistiškai, bet ir pataria, kaip pradėti jautrius pokalbius apie mirtį, kurių dažnai stengiamės išvengti. Knyga „Švelnus švedų priešmirtinio tvarkymosi menas“ įprastai slegiančius pokalbius gali paversti tarpusavio supratimą ir pakylėjimą teikiančiais šeimos pašnekesiais.

„Švelnus švedų priešmirtinio tvarkymosi menas“ – naudinga knyga, įkvepianti tinkamai prižiūrėti namus ir tvarkytis visą gyvenimą, kad po jūsų ar kieno kito mirties likę asmeniniai daiktai netaptų našta artimiesiems.

„Puiki knyga, padedanti šeimoms aptarti opius klausimus, apie kuriuos kitu atveju būtų sunku kalbėti.“
TIMES  


  • Autorius: Margareta Magnusson
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415027040
  • Vertėjas: Irena Jomantienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Švelnus švedų priešmirtinio tvarkymosi menas. Kaip išlaisvinti save ir savo šeimą iš viso gyvenimo netvarkos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie savivertę ir meilę sau

Margareta Magnusson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Švelnus švedų priešmirtinio tvarkymosi menas. Kaip išlaisvinti save ir savo šeimą iš viso gyvenimo netvarkos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Švelnus švedų priešmirtinio tvarkymosi menas. Kaip išlaisvinti save ir savo šeimą iš viso gyvenimo netvarkos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Švelnus švedų priešmirtinio tvarkymosi menas. Kaip išlaisvinti save ir savo šeimą iš viso gyvenimo netvarkos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Švelnus švedų priešmirtinio tvarkymosi menas. Kaip išlaisvinti save ir savo šeimą iš viso gyvenimo netvarkos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Margareta Magnusson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Švelnus švedų priešmirtinio tvarkymosi menas. Kaip išlaisvinti save ir savo šeimą iš viso gyvenimo netvarkos" perkama kartu