Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Aš nekenčiu tavęs! Nepalik manęs. Kaip geriau suprasti ribinę asmenybę

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
 • TOP
  81
  TOP 81
Kaina: 7,79 €
Kaina su kodu: 3,89 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
2023-03-10


2024-06-30 7.786 InStock
Į krepšelį 3,89 € -50% su kodu
PATOGU

Knygos „Aš nekenčiu tavęs! Nepalik manęs. Kaip geriau suprasti ribinę asmenybę“ aprašymas

Šiame klasikiniame vadove „Aš nekenčiu tavęs! Nepalik manęs“ apie ribinį asmenybės sutrikimą pristatomi naujausi tyrimai, atskleidžiantys šio sutrikimo priežastis, ir specialistų patirtis, suteikianti vilties sėkmingai jį gydyti.

Asmenys, kuriems diagnozuotas ribinis asmenybės sutrikimas, patiria tokius kardinalius ir gąsdinančius nuotaikų svyravimus, kad jiems dažnai tenka baimintis dėl savo sveiko proto. Vieną akimirką jie patiria euforiją, o kitą neria į nevilties ir depresijos liūną. Šiuo metu vien JAV gyvena apie 19 mln. žmonių, kenčiančių nuo ribinio asmenybės sutrikimo. Visiems būdingi panašūs simptomai:

- manipuliavimas kitais asmenimis;
- nepatvarios tapatybės pojūtis;
- staigūs pykčio priepuoliai;
- perdėtai jautri reakcija į tikrą arba menamą atstūmimą;
- trumpi, audringi meilės romanai;
- stiprus tuštumos jausmas;
- valgymo sutrikimai, piktnaudžiavimas narkotikais ir kitokie savidestruktyvūs polinkiai;
- iracionali baimė būti paliktiems ir nesugebėjimas likti vieniems.

„Nuotaikų pokyčiai pasireiškia ūmiai, kaip sprogimas, ir neša ribinę asmenybę iš džiaugsmo viršukalnių į depresijos bedugnes. Vieną akimirką kupinas pykčio, o kitą – jau ramus, toks žmogus dažnai nesupranta, kodėl jį staiga apėmė toks įsiūtis. Vėliau nesugebėjimas suvokti priepuolio priežasties atveda prie neapykantos sau ir depresijos.“

„Už klinikinio kategorijų sąrašo slepiasi ribinių asmenų ir jų mylimųjų patiriama kančia. Žmogui, turinčiam ribinį asmenybės sutrikimą, didžioji dalis gyvenimo yra emociniai amerikietiškieji kalneliai, o tam, kuris gyvena su tokiu žmogumi, jį myli ar gydo, kelionė gali pasirodyti ne ką mažiau pašėlusi, beviltiška ir gniuždanti.“

„Ši knyga turėtų būti kiekvieno ribinio asmens knygų lentynoje. Maža to, ir jo draugų, šeimos narių bei visų, kurie nori padėti ribinį asmenybės sutrikimą turinčiam asmeniui pasveikti.“
Randi Kreger, knygų Stop Walking on Eggshells ir The Essential Family Guide to Bordeline Personality Disorder autorė

„Tai puikus šaltinis specialistams, pacientams ir jų šeimoms. Specialistams pateikiama konkrečių, praktiškai pritaikomų idėjų ir mokoma, kaip suteikti vilties. Pacientams ir jų šeimoms informacija pateikiama paprasta, suprantama kalba. Manau, tai geriausia knyga apie ribinį asmenybės sutrikimą.“
Anita Biase, strugglingteens.com

„...knyga, sutaupysianti daug laiko ir leisianti išvengti beprasmio skausmo, susijusio su jūsų mylimuoju, turinčiu ribinį asmenybės sutrikimą.“
SystemsThinker.com

Medicinos mokslų dr. Jeroldas Kreismanas yra psichiatras ir vienas geriausiai ribinio asmenybės sutrikimo srityje nusimanančių ekspertų JAV. Reguliariai prisideda prie žurnalo Psychology Today veiklos ir privačiai konsultuoja Sent Luise, Misūryje.

Halas Strausas rašo apie sveikatą ir mediciną, yra išleidęs penkias knygas, paskelbęs daugybę straipsnių žurnaluose Men’s Health, Redbook ir Ladies Home Journal.

Apie ribinį asmenybės sutrikimą šie autoriai kartu yra parašę dvi knygas: bestselerį „Aš nekenčiu tavęs! Nepalik manęs“ ir Sometimes I Act Crazy.


 • Pavadinimas originalo kalba: I Hate You--Don't Leave Me: Third Edition: Understanding the Borderline Personality
 • Autorius: Jerold J. Kreisman, Hal Straus
 • Leidėjas: Liūtai ne avys
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 384
 • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786098254815
 • Vertėjas: Dora Žibaitė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2023-03-10

2022-02-14

Turėjau santykius su moterimi, kuriai pasireiškė visi ribinio asmenybės sutrikimo požymiai: nesivaldymas, spontaniškas pyktis; impulsyvumas; savęs žalojimas; idealizavimas ir menkinimas; žeminimas ir manipuliavimas.

Aš nuolat vaikščiojau ant peilio ašmenų, visada arba kovodamas su jos įniršiu, arba jausdamas, kad laimingesnės akimirkos tebuvo paliaubos, kurių trukmė visada buvo trumpoka.

Aš nutraukiau santykius, manydamas, kad mano artimiausias žmogus yra piktas krokodilas, kuris nežinojo žodžio „empatija“ reikšmės. Gaila, kad neturėjau šios knygos.

Dabar tampa aišku, kad psichoterapija ir net vaistai padeda palengvinti simptomus, užmegzti sveikesnius santykius, pasiekti tam tikrą remisijos laipsnį, priartėti prie normalaus gyvenimo ir atgauti viltį. Knygoje „ Aš nekenčiu tavęs – nepalik manęs“ apie tai gana nuodugniai ir optimistiškai aptariama.

Skaitydamas šią knygą dažnai galvodavau, kaip būtų buvę, jei būčiau likęs santykiuose su savo buvusiąja, žinodamas apie įvairius knygoje aptariamus metodus, dirbdamas su ja šeimos terapijoje. Galbūt, jei būčiau buvęs šiek tiek kantresnis, tvirčiau išlaikęs ribas ir neabejotinai šiek tiek labiau palaikantis bei empatiškas, mums būtų pavykę užmegzti ilgalaikius, laimingus santykius.
Nesvarbu, ar esate psichologijos studentas, praktikuojantis terapeutas, pats estate ribinė asmenybė, siekianti sustabdyti sutrikimą, ar šeimos narys ar santykių partneris, rasite daug naudingos informacijos knygoje „Aš tavęs nekenčiu, nepalik manęs“. Tai naudingas informacijos šaltinis visiems susidūrusiems su šio siaubingo sutrikimo skausmu.

Parašykite atsiliepimą apie „Aš nekenčiu tavęs! Nepalik manęs. Kaip geriau suprasti ribinę asmenybę“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Hal Straus, Jerold J. Kreisman pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Aš nekenčiu tavęs! Nepalik manęs. Kaip geriau suprasti ribinę asmenybę“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Aš nekenčiu tavęs! Nepalik manęs. Kaip geriau suprasti ribinę asmenybę“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Aš nekenčiu tavęs! Nepalik manęs. Kaip geriau suprasti ribinę asmenybę“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Aš nekenčiu tavęs! Nepalik manęs. Kaip geriau suprasti ribinę asmenybę“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Hal Straus, Jerold J. Kreisman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Aš nekenčiu tavęs! Nepalik manęs. Kaip geriau suprasti ribinę asmenybę“ perkama kartu