Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Svetimoje padangėje. Istorinė apybraiža

Kaina: 12,99 €
Kaina su kodu: 11,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 12.99 InStock
Į krepšelį 11,69 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Svetimoje padangėje. Istorinė apybraiža“ aprašymas

Istorinė apybraiža „Svetimoje padangėje“ pasakoja apie Lietuvos gyventojų masinį pasitraukimą į Vokietiją 1944–1951 m. Pateikiami to meto liudininkų prisiminimai, laiškai, dokumentų ištraukos. Tai vienas tragiškiausių Lietuvos istorijos puslapių. Pabėgėliai tikėjosi, kad pasitraukimas iš Lietuvos į Vokietiją bus neilgas, kad bus galima netrukus sugrįžti, bet teko gyventi po svetimu dangumi...

Juozas Brazauskas yra Lietuvos istorijos draugijos narys, istorijos mokymo priemonių ir vadovėlių, knygų autorius. Labiausiai nusipelnęs panevėžietis mokslo srityje (1998), apdovanotas G. Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliu „Tarnaukite Lietuvai“ (2013), knygnešio Martyno Survilos premijos laureatas – 2019 m. 1993 m. suteikta mokytojo eksperto kvalifikacinė kategorija.


  • Autorius: Juozas Brazauskas
  • Leidėjas: LGGRTC
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098298499

Parašykite atsiliepimą apie „Svetimoje padangėje. Istorinė apybraiža“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istorija ir visuomenė

Juozas Brazauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Svetimoje padangėje. Istorinė apybraiža“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Svetimoje padangėje. Istorinė apybraiža“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Svetimoje padangėje. Istorinė apybraiža“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Svetimoje padangėje. Istorinė apybraiža“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Juozas Brazauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Svetimoje padangėje. Istorinė apybraiža“ perkama kartu