TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kraujas, ugnis ir auksas. Elžbieta ir Kotryna Mediči

Kaina: 23,36 €
Kaina su kodu: 16,35 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 23.357 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kraujas, ugnis ir auksas. Elžbieta ir Kotryna Mediči" aprašymas

XVI a. susiskaldžiusioje, patriarchalinėje Europoje į valdžią iškilo dvi moterys. Elžbieta I, karalienė mergelė, viena pati valdė didžiulę karalystę, o Kotryna Mediči – neoficiali, bet labiau patyrusi valdovė – savo vaikų vedybomis formavo Europos dinastijas. Apie šias dvi įžvalgias ir galingas valdoves, apie jų įtaką ir palikimą rašyta daug, bet apie sudėtingus jųdviejų santykius – trisdešimties metų draugystę, konkurenciją ir konfliktus – papasakota mažai.

Knygoje „Kraujas, ugnis ir auksas. Elžbieta I ir Kotryna Mediči. Moterys, pakeitusios Europos istoriją“ E. Paranque į šias Renesanso moteris pažvelgia visai kitaip – viena kitos akimis. Remdamasi jų laiškais ir naujausiais tyrimais autorė atskleidžia, kokiais painiais keliais joms teko žengti, kaip jos turėjo laviruoti tarp prieštaringų politinių, religinių ir socialinių tikslų ir drauge išlaikyti dar nematytą valdžią galingiausiose to meto Europos valstybėse. Jų likimas ir gyvenimas buvo skirtingi, bet per trisdešimt metų neatsiejamai susipynė. Nors politikos smarkiai supriešintos, jiedvi žavėjosi viena kita ir per kruviniausius mūšius, ir taikos laikotarpiais, bet niekada nepamiršo esančios lygiavertės varžovės.

Ši knyga „Kraujas, ugnis ir auksas. Elžbieta I ir Kotryna Mediči. Moterys, pakeitusios Europos istoriją“– tai pasakojimas apie nepralenkiamą įžvalgumą, apie meilę ir konkurenciją, karą ir išmintį. Bet svarbiausia – apie drąsą ir pasiaukojimą, kurių reikia moteriai užsitikrinti valdžią ir išlaikyti ją šiurkščiame vyrų pasaulyje.

Estelle Paranque (Estelė Parank) – istorikė, rašytoja, dokumentinių istorinių filmų kūrėja, tyrinėjanti XVI–XVII a. Europos monarchų, diplomatijos ir kilmingų moterų istoriją. Išleido dvi atskiras studijas apie garsias valdoves – Elžbietą I ir Kotryną Mediči, – šiuo metu rašo apie Anną Boleyn. Knyga „Kraujas, ugnis ir auksas“ verčiama į daugelį kalbų ir yra pirmoji autorės knyga, išleista lietuvių kalba.


  • Autorius: Estelle Paranque
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 402
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094667244
  • Vertėjas: Aušra Gudavičiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kraujas, ugnis ir auksas. Elžbieta ir Kotryna Mediči"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biografijos ir autobiografijos

Estelle Paranque pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kraujas, ugnis ir auksas. Elžbieta ir Kotryna Mediči", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kraujas, ugnis ir auksas. Elžbieta ir Kotryna Mediči" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kraujas, ugnis ir auksas. Elžbieta ir Kotryna Mediči" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kraujas, ugnis ir auksas. Elžbieta ir Kotryna Mediči"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Estelle Paranque tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kraujas, ugnis ir auksas. Elžbieta ir Kotryna Mediči" perkama kartu