0

Tamsus vanduo

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Tamsus vanduo

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786094790423

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Kaustantis psichologinės įtampos romanas „Tamsus vanduo“ – tai antroji bestselerio „Mergina traukiny“ autorės Paulos Hawkins knyga, kurioje paslapčių ir nežinomųjų dar daugiau, o pabaigoje paaiškėjusi tiesa pribloškia.


Vieniša mama Danielė Ebot randama negyva upėje, tekančioje per miestelį, kuriame ji gyveno su paaugle dukterimi. Paskutinėmis dienomis prieš paslaptingą mirtį Danielė bandė susisiekti su savo seserimi Džulija, tačiau ši neatsiliepė. Dabar Džulijai tenka grįžti į vietas, kurių ji bijo dar nuo vaikystės ir į kurias grįžti ji mažiausiai trokšta. Džulija turės ne tik pasirūpinti be mamos likusia penkiolikmete sesers dukra, bet ir prisiminti seniai palaidotą praeitį... Ji bandys išsiaiškinti, kas nutiko Danielei, nes netikės, kad sesuo į vandenį įšoko pati. Tačiau paaiškės, jog tamsus vanduo slepia kur kas daugiau nei atrodo.


Danielė – ne vienintelė nuskendusi vietoje, kurią dar vaikystėje seserys vadino Skenduolių užutėkiu. Visai neseniai, tą pačią vasarą čia buvo rasta nuskendusi paauglė, o ir anksčiau šie tamsūs vandenys pasiglemžė ne vieną moterį. Tačiau dabar upės vanduo ir jos tamsi istorija sudrumsčiama, o ilgai saugotos paslaptys ima kilti į paviršių. Ima aiškėti miestelio gyventojų nuodėmės ir paslaptingos visų jų sąsajos su žuvusia Daniele Ebot.„Įspūdingas šiuolaikinis detektyvas... įtampa įsuka, o siužetas verčia nuolat spėlioti“.


People Magazine


„Labai įtemptas romanas. P. Hawkins meistriškai kuria intrigas ir sudėtingą pasakojimą, kurio paskutiniuose puslapiuose atskleidžiami stulbinantys faktai“.

The Wall Street Journal


„Kai kalba eina apie įtampą, kurią galėtum pjaustyti peiliu, niekas to nedaro geriau nei Hawkins“.

New York Post


Paula Hawkins (g. 1972 m.) – britų žurnalistė ir rašytoja. Gimė ir augo Zimbabvėje, į Londoną gyventi atvyko 1989 metais. Prieš tapdama rašytoja penkiolika metų dirbo žurnaliste, rašė apie verslą The Times, o vėliau skelbė publikacijas skirtinguose leidiniuose.

Yra parašiusi patarimų knygą moterims apie pinigus. Nuo 2009 metų pradėjo rašyti romantines humoristines knygas, pasirašydama slapyvardžiu, tačiau jos nesulaukė didesnės sėkmės. Pasiryžusi sukurti tamsesnį, rimtesnių temų romaną Paula Hawkins pelnė pasaulinę šlovę. „Mergina traukiny“ – jos pirmasis romanas, kuris buvo išleistas 40 kalbų ir tapo pasauliniu bestseleriu. Pagal šią knygą sukurtas filmas, kuriame vaidino Emily Blunt. „Tamsus vanduo“ – antrasis rašytojos romanas.


Iš anglų kalbos vertė Aistė Kvedaraitė-Nichols

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu