0

Tamsus vanduo

Kaina internetu: 11,69 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Tamsus vanduo

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786094790423

2020-10-31 11.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tamsus vanduo" aprašymas

Kaustantis psichologinės įtampos romanas „Tamsus vanduo“ – tai antroji bestselerio „Mergina traukiny“ autorės Paulos Hawkins knyga, kurioje paslapčių ir nežinomųjų dar daugiau, o pabaigoje paaiškėjusi tiesa pribloškia.


Vieniša mama Danielė Ebot randama negyva upėje, tekančioje per miestelį, kuriame ji gyveno su paaugle dukterimi. Paskutinėmis dienomis prieš paslaptingą mirtį Danielė bandė susisiekti su savo seserimi Džulija, tačiau ši neatsiliepė. Dabar Džulijai tenka grįžti į vietas, kurių ji bijo dar nuo vaikystės ir į kurias grįžti ji mažiausiai trokšta. Džulija turės ne tik pasirūpinti be mamos likusia penkiolikmete sesers dukra, bet ir prisiminti seniai palaidotą praeitį... Ji bandys išsiaiškinti, kas nutiko Danielei, nes netikės, kad sesuo į vandenį įšoko pati. Tačiau paaiškės, jog tamsus vanduo slepia kur kas daugiau nei atrodo.


Danielė – ne vienintelė nuskendusi vietoje, kurią dar vaikystėje seserys vadino Skenduolių užutėkiu. Visai neseniai, tą pačią vasarą čia buvo rasta nuskendusi paauglė, o ir anksčiau šie tamsūs vandenys pasiglemžė ne vieną moterį. Tačiau dabar upės vanduo ir jos tamsi istorija sudrumsčiama, o ilgai saugotos paslaptys ima kilti į paviršių. Ima aiškėti miestelio gyventojų nuodėmės ir paslaptingos visų jų sąsajos su žuvusia Daniele Ebot.„Įspūdingas šiuolaikinis detektyvas... įtampa įsuka, o siužetas verčia nuolat spėlioti“.


People Magazine


„Labai įtemptas romanas. P. Hawkins meistriškai kuria intrigas ir sudėtingą pasakojimą, kurio paskutiniuose puslapiuose atskleidžiami stulbinantys faktai“.

The Wall Street Journal


„Kai kalba eina apie įtampą, kurią galėtum pjaustyti peiliu, niekas to nedaro geriau nei Hawkins“.

New York Post


Paula Hawkins (g. 1972 m.) – britų žurnalistė ir rašytoja. Gimė ir augo Zimbabvėje, į Londoną gyventi atvyko 1989 metais. Prieš tapdama rašytoja penkiolika metų dirbo žurnaliste, rašė apie verslą The Times, o vėliau skelbė publikacijas skirtinguose leidiniuose.

Yra parašiusi patarimų knygą moterims apie pinigus. Nuo 2009 metų pradėjo rašyti romantines humoristines knygas, pasirašydama slapyvardžiu, tačiau jos nesulaukė didesnės sėkmės. Pasiryžusi sukurti tamsesnį, rimtesnių temų romaną Paula Hawkins pelnė pasaulinę šlovę. „Mergina traukiny“ – jos pirmasis romanas, kuris buvo išleistas 40 kalbų ir tapo pasauliniu bestseleriu. Pagal šią knygą sukurtas filmas, kuriame vaidino Emily Blunt. „Tamsus vanduo“ – antrasis rašytojos romanas.


Iš anglų kalbos vertė Aistė Kvedaraitė-Nichols

Parašykite atsiliepimą apie "Tamsus vanduo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tamsus vanduo, kurią skaitytojams dovanoja Paula Hawkins. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Paula Hawkins su knyga Tamsus vanduo jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tamsus vanduo patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Paula Hawkins. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tamsus vanduo palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Tamsus vanduo" perkama kartu