0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tegul likimas man patars. Daryti ar nedaryti

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-02-05


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 4.99 SoldOut

Knygos "Tegul likimas man patars. Daryti ar nedaryti" aprašymas

Tai įdomi laisvalaikio knyga. Suformulavę klausimą ir pasirinktinai atsivertę kurį nors knygos puslapį skaitytojai perskaitys ir šmaikščių, ir rimtų patarimų, kaip spręsti savo problemą, ras atsakymą, ar išsipildys jų svajonės ir viltys, sužinos, kokiu keliu geriausia eiti užsibrėžto tikslo link.2020-02-05

Parašykite atsiliepimą apie "Tegul likimas man patars. Daryti ar nedaryti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Tegul likimas man patars. Daryti ar nedaryti", kurią skaitytojams dovanoja Irena Aleksaitė, Nora Jazbutytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Irena Aleksaitė, Nora Jazbutytė su knyga "Tegul likimas man patars. Daryti ar nedaryti" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tegul likimas man patars. Daryti ar nedaryti" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irena Aleksaitė, Nora Jazbutytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tegul likimas man patars. Daryti ar nedaryti" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tegul likimas man patars. Daryti ar nedaryti" perkama kartu