⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Transcendencijos tyla: pamatiniai filosofijos klausimai

Kaina: 11,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 11.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Transcendencijos tyla: pamatiniai filosofijos klausimai" aprašymas

Knygoje dėstomas savitas požiūris į esminius filosofijos klausimus, įvairiais, pirmiausia transcendencijos suvokimo, aspektais subtiliai nagrinėjamos būties, pažinimo, metafizikos likimo, žmogaus egzistencinės situacijos, tiesos, laisvės ir kitų filosofijos problemų sampratos. Šių problemų horizonte nuolat paliečiama transcendencijos tema ir įvairios jos variacijos. Apžvelgdamas Vakarų filosofijos raidos kelią, autorius konstatuoja metafizikos krizę, nulemtą transcendencijos praradimo, ir mėgina formuoti naujosios metafizikos, pagrįstos transcendencijos mąstymu, kontūrus. Knygoje gausu įtaigių minčių, originalių, paradoksalių, aforistiškai formuluojamų išvadų. Tai labai savitas, turiningas ir patrauklus egzistencinės filosofijos veikalas.


  • Autorius: Arvydas Šliogeris
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 639
  • Formatas: kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986094036

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Transcendencijos tyla: pamatiniai filosofijos klausimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Transcendencijos tyla: pamatiniai filosofijos klausimai", Arvydas Šliogeris. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Arvydas Šliogeris su knyga "Transcendencijos tyla: pamatiniai filosofijos klausimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Transcendencijos tyla: pamatiniai filosofijos klausimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arvydas Šliogeris. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Transcendencijos tyla: pamatiniai filosofijos klausimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Transcendencijos tyla: pamatiniai filosofijos klausimai" perkama kartu