⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tu ir Kūrėjas. Teta gydymas. Pagilinkite savo santykį su kūrinijos energija

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-14 Roberta

Oj tik nevertinkite pagal viršelį! Labai keista, kaip leidykla dar vis leidžia tokius "atgyvenas" dizainus. Bet pati knyga yra be galo naudinga, daug įdomios informacijos, kuri padės jums gyvenimą perkelti į kitą lygmenį!


2022-11-30 7.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tu ir Kūrėjas. Teta gydymas. Pagilinkite savo santykį su kūrinijos energija" aprašymas

Teta gydymo™ autorės Vianos Staibl knyga „Tu ir Kūrėjas. Teta gydymas. Pagilinkite savo santykį su kūrinijos energija“.

Savęs pažinimas padės jums pažinti Kūrėją. Pažinę Kūrėją, išsilaisvinsite iš visų apribojimų.

Vianos Staibl sukurtas Teta gydymas™ yra veiksmingas gydymo metodas, kuris padeda pakeisti ribojančius įsitikinimus, kad galėtų vykti gilus emocinis ir fizinis gijimas. Pasinėrę į teta būseną, galime susijungti su dieviška energija, tekančia per visą kūriniją: su Visko, kas yra, Kūrėju.

Žmonės dažnai klausia Vianos: „Kaip sužinoti, ar tikrai susijungiau su Kūrėju, ar tai tik mano paties mintys?“ Atsakydama į šį klausimą, Viana sako, kad norint įžvelgti skirtumą tarp savo minčių ir dieviško įkvėpimo, visų pirma reikia suprasti save. Šis išsamus vadovas, skirtas Teta gydymo praktikuotojams, padės išmokti giliai pažinti ir patirti save, kad galėtumėte suvokti šį skirtumą ir užmegzti aiškų, gyvą ryšį su Kūrėju.

Viana dalijasi savo giliomis žiniomis, programomis, pratimais ir asmenine patirtimi, norėdama parodyti, kaip atpažinti įsitikinimų sistemas, vidinius aspektus ir pasąmonės įtakas, kurios trukdo susijungti su Kūrėjo energija, taip pat norėdama padėti mums geriau suprasti ir nukreipti savo protą. Kūrėjo bendravimas su mumis visada sklidinas tyros, tobulos meilės. Vianos pateikiamas išsamus žemėlapis padės patirti ir sustiprinti šį ryšį, kad galėtume išsilaisvinti iš visų apribojimų.

Viana Staibl (Vianna Stibal) yra menininkė, rašytoja ir mokytoja, turinti išskirtinių intuityvaus informacijos nuskaitymo sugebėjimų. Ji gyvena Montanoje, JAV, ir atsidavusiai skleidžia žinią apie Teta gydymo metodą visame pasaulyje visų rasių, įsitikinimų ir religijų žmonėms. Viana parengė daugybę Teta gydymo instruktorių ir praktikuotojų, kurie dirba daugiau nei 180 šalių.


  • Autorius: Vianna Stibal
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • Formatas: 15x22
  • ISBN ar kodas: 9786094690990
  • Vertėjas: Laimutė Žukauskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-14

Oj tik nevertinkite pagal viršelį! Labai keista, kaip leidykla dar vis leidžia tokius "atgyvenas" dizainus. Bet pati knyga yra be galo naudinga, daug įdomios informacijos, kuri padės jums gyvenimą perkelti į kitą lygmenį!

2021-05-10

Man patiko ši knyga, skaitydama negalvojau kiek dar liko ir kada baigsis. Praktikuoti Teta gydymą tikrai neužtenka vieną kartą ir tikėtis stebuklo. Tai turėtų būti kasdienė praktika ir tuomet duosianti rezultatų. Žinau, kam šis metodas yra tikrai padėjęs, ir pati stengsiuosi jį įvaldyti šios knygos pagalba.

Parašykite atsiliepimą apie "Tu ir Kūrėjas. Teta gydymas. Pagilinkite savo santykį su kūrinijos energija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Vianna Stibal pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Tu ir Kūrėjas. Teta gydymas. Pagilinkite savo santykį su kūrinijos energija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Tu ir Kūrėjas. Teta gydymas. Pagilinkite savo santykį su kūrinijos energija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Tu ir Kūrėjas. Teta gydymas. Pagilinkite savo santykį su kūrinijos energija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Tu ir Kūrėjas. Teta gydymas. Pagilinkite savo santykį su kūrinijos energija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vianna Stibal tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Tu ir Kūrėjas. Teta gydymas. Pagilinkite savo santykį su kūrinijos energija" perkama kartu