TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Užkeiktoji pono Kuko knyga

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,06 €
Kaina su kodu: 10,54 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-29 danu

Stengiuosi paskaityti knygą, skirtą anūkėliams.
Šis detektyvinis pasakojimas man pasirodė įdomus, nuotaikingas, paslaptingas, pabaiga netikėta. Tačiau nežinau, ar vaikams patiks. Suaugę ir vaikai mato skirtingus dalykus skaitydami knygą.


2023-12-31 15.064 InStock
Į krepšelį

Knygos "Užkeiktoji pono Kuko knyga" aprašymas

Tomas Dirgėla – rašytojas, kurio vardą žino visi vaikai! Juk „Užkeiktoji pono Kuko knyga“ yra jau septyniolikta! Autorius vaikus sužavėjo detektyviniais pasakojimais apie du protingus berniukus Tomą ir Domą. O su naujausia knygele Tomas Dirgėla neria į kiek kitokį žanrą ir jauniesiems skaitytojams dovanoja kuo tikriausią siaubo istoriją!

„Užkeiktoji pono Kuko knyga“ pradeda seriją apie mergaitę Mildą ir jos gyvenimą. Na, o vienas iš istorijos veikėjų yra ponas Kukas, kurį ištiko didžiausia rašytojų bėda! Jus nesugalvojo, ką papasakoti naujoje knygoje ir pagalvojo, kad šaunu būtų sudaryti sutartį su nelabuoju, visai kaip tose vaikystės pasakose…

Ir tada prasidėjo! Kilo rūkas, netilo šnabždesiai, dingo žmonės… „Užkeiktoji pono Kuko knyga“ sukels daug šiurpuliukų, bet siužetas toks įdomus, kad net ir drebėdami vaikai negalės atsitraukti. Visgi, jei užsimanysite slėptis po antklode, Tomas Dirgėla įspėja, šiukštu nepalikti atverstos „Užkeiktosios pono Kuko knygos“, nes… Na, negąsdinsime, nes ir taip jau bus baisu!

Juokingą, šiurpią, įdomią ir nuotykių pilną knygą iliustravo talentinga dailininkė Greta Alice.

Tomas Dirgėla (g. 1989 m.) yra kone populiariausias šių dienų vaikų autorius Lietuvoje. Visos jo knygos susilaukia sėkmės ir susižavėjimo pilnų atsiliepimų. Išbandyti siaubo žanrą jį įkvėpė geriausias šios srities meistras Stephen King. Autoriui tapo smalsu, ar tokios knygos patiktų vaikams. Beje, rašytojas pats su jais mielai bendrauja, domisi tuo, kas jiems patinka, keliauja į susitikimus mokyklos bei bibliotekose.

Tomas Dirgėla dar mokydamasis pradinėje mokykloje norėjo tapti rašytoju. Jis Lietuvos Edukologijos universitete studijavo lietuvių kalbos filologiją bei rašė įvairius straipsnius. Po studijų kurį laiką dirbo mokytoju, tačiau šiandien jo vaikystės svajonė išsipildė – Tomas yra vaikų mylimas, pripažintas autorius.

Ar trumpas aprašymas įtikino, kad laukia puiki siaubo istorija? Kviečiame ją ir kitas rašytojo Tomo Dirgėlos knygas įsigyti internetu. Jos tikrai pradžiugins visus vaikus! Pirkti online verta dėl gerų kainų, akcijų bei išpardavimų, kurių metu knygas parduodame dar pigiau. Taip pat parengėme aprašymus, autorių kūrybos santraukas, siūlome pavartyti ištraukas, skaityti apžvalgas, atsižvelgti į puslapių skaičių ar leidinio formatą ir šeimos lentynas papildyti vertingais leidiniais.


  • Autorius: Tomas Dirgėla
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 195
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665127

Kiti taip pat domėjosi


2021-11-29

Stengiuosi paskaityti knygą, skirtą anūkėliams.
Šis detektyvinis pasakojimas man pasirodė įdomus, nuotaikingas, paslaptingas, pabaiga netikėta. Tačiau nežinau, ar vaikams patiks. Suaugę ir vaikai mato skirtingus dalykus skaitydami knygą.

Parašykite atsiliepimą apie "Užkeiktoji pono Kuko knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Užkeiktoji pono Kuko knyga", kurį pristato Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų "Užkeiktoji pono Kuko knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Užkeiktoji pono Kuko knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Užkeiktoji pono Kuko knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Užkeiktoji pono Kuko knyga" perkama kartu